Çözüldü W11 Home yüklü laptop nasıl Pro yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

alikurnaaz

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Core i3 9100F CPU // GTX 1650 GPU // 16GB RAM // Samsung Odyssey G7 Monitör
Meslek
Yüksek Gerilim Elektrik Teknisyeni
Arkadaşlar ben laptop aldım ve W11 Home işletim sistemi ile geldi. Bunu ben W11 Pro yapmak istiyorum kod almadan yapılabiliyor mu yoksa saglamlisans.com sitesinden kod alsam Pro'ya yükseltebilir miyim? Veya ne gibi farkları var? Laptopla gelen işletim sistemim boşa gitmesin istiyorum bir yandan da onun içinde para alıyorlar sonuçta. :D

Çözüm
Arkadaşlar ben laptop aldım ve W11 Home işletim sistemi ile geldi. Bunu ben W11 Pro yapmak istiyorum kod almadan yapılabiliyor mu yoksa saglamlisans.com sitesinden kod alsam Pro'ya yükseltebilir miyim? Veya ne gibi farkları var? Laptopla gelen işletim sistemim boşa gitmesin istiyorum bir yandan da onun içinde para alıyorlar sonuçta. :D

Terminal ı yönetici aç.

sc config LicenseManager start= auto & net start LicenseManager
sc config wuauserv start= auto & net start wuauserv
changepk.exe /productkey VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T
exit
exit
Yaz enter bas.
Dizüstü bilgisayarınızda yüklü olan Windows 11 Home lisansınız boşa gitmeyecek. Normalde Windows 11 Pro lisans anahtarı ₺6.299 iken, Windows 11 Home'dan Pro'ya yükseltirken ₺2.499 ödeyeceksiniz. ₺3.800 cebinizde kalacak. Bu şekilde düşünürseniz, herhangi bir üçüncü parti lisans anahtarı ile Pro'ya yükseltmek, var olan lisansınızın boşa gitmeyeceğini anlamanızı sağlayacaktır.

Dosya Ekleri

• 1704404157304.png
    1704404157304.png
    1,4 MB · Görüntüleme: 27

Terminal ı yönetici aç.

sc config LicenseManager start= auto & net start LicenseManager
sc config wuauserv start= auto & net start wuauserv
changepk.exe /productkey VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T
exit
exit
Yaz enter bas.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı