Wallpaper Engine düşük sistemi kastırır mı?

KedySenpai

Femtopat
Daha fazla  
Wallpaper Engine almak istiyorum ama korkuyorum çünkü bilgisayarım çoğu oyunu kaldırmıyor. O yüzden kasarmı kasmazmı bilemiyorum yarıdmcı olursanız sevinirim.

Bilgisayar özelliklerim:

Ekran kartı: NVIDIA GeForce GT 730.

RAM: 8 GB.

İşlemci Intel(R) Core(tm) i5-3470 CPU @ 3.20GHz 3.20 GHz.

Özellikle hareketli olanlar düşük sistemi kastırır ama bu sistemde sorun olacağını düşünmüyorum.
Wallpaper Engine almak istiyorum ama korkuyorum çünkü bilgisayarım çoğu oyunu kaldırmıyor. O yüzden kasarmı kasmazmı bilemiyorum yarıdmcı olursanız sevinirim.

Bilgisayar özelliklerim:

Bilgisayar özelliklerim:

Eğer HDD veya kalitesiz bir SSD kullanıyorsan keyfini kaçırabilir. Yoksa çok sorun olmaz.

Depolama birimleriyle alakası yok, işlemci ve ekran kartını yoruyor.

Ben ilk açılışta ve hareketli wallpaper için söyledim. Malum birşeylerin yüklenip oynatılması gerekiyor ve özellikle bir HDD varsa bu biraz yavaş oluyor. Kısacası tat kaçırıyor. Eski PC'mde HDD'den SSD'ye geçince anladım bunu.

Ben ilk açılışta ve hareketli wallpaper için söyledim. Malum birşeylerin yüklenip oynatılması gerekiyor ve özellikle bir HDD varsa bu biraz yavaş oluyor. Kısacası tat kaçırıyor. Eski PC'mde HDD'den SSD'ye geçince anladım bunu.
Tabiki de onun açılmasını sağlayan depolama birimleri ama onu çalıştıran birim ekran kartıdır. Sonuçta sadece bir video dönmüyor, arka planda yazılmış bir kod var ve çalışırken ekran kartına yükleniyor. Basit bir oyun gibi düşünebiliriz.

Tabii ki de onun açılmasını sağlayan depolama birimleri ama onu çalıştıran birim ekran kartıdır. Sonuçta sadece bir video dönmüyor, arka planda yazılmış bir kod var ve çalışırken ekran kartına yükleniyor. Basit bir oyun gibi düşünebiliriz.

Evet bunu biliyorum. O yüzden ilk mesajda sorun yaratır yerine keyif kaçırır dedim çünkü ciddi bir sorun olmasa bile tat kaçıran bir durum.

Yeni konular

Geri
Yukarı