War Thunder uçak önerisi

Ogican

Decapat
Daha fazla  
War Thunder'e başlayalı bir gün oldu. Amerika uçakları iyi olur diye düşünerek birkaç tane uçak araştırdım. Ama şu an çok zorlanıyorum hangi ülkenin hangi uçağıyla
Başlamalıyım? Bu arada açtığım uçakların resmini bırakıyorum. Şimdiden teşekkürler.(Not: Kıvrak uçaklar daha hoşuma gidiyor.)

Dosya Ekleri

• resim_2023-09-14_001526147.png
    resim_2023-09-14_001526147.png
    463,9 KB · Görüntüleme: 352
Son düzenleme:
War Thunder'e başlayalı bir gün oldu. Amerika uçakları iyi olur diye düşünerek birkaç tane uçak araştırdım. Ama şu an çok zorlanıyorum hangi ülkenin hangi uçağıyla
Başlamalıyım? Bu arada açtığım uçakların resmini bırakıyorum. Şimdiden teşekkürler.
Yerinde olsam F4U'lara (Corsair) kasardim.
Bombardiman ucaklarina bulasma hic, zirh falan yok Alman 20mm toplari ucagi kagit gibi boluyor.
Amerikan ucaklarinda manvera kabiliyeti cok kotu, hiz ve enerji avantajini kullan, boom and zoom yap gerisi gelir.

Düşük rankta I-16'lar iyi Sovyet'lerde. Amerika bence biraz dandik ve çok fazla uçak var. Gelişmesi zor. Ben en son P-61C-1 ile oynuyordum gerçekçi savaşlarda. Bombardıman oynamayı istiyordum bir ara ama o boşa uğraş. Yanında seni koruyacak 2-3 kişi yoksa, çoğu maçta ilk vurulanlardan oluyorsun. Benim Amerika gelişim ağacında, düşük rankta en çok sevdiğim uçaklar şunlar: F2A-1, SBD-3 (ek makineli tüfek takılıyor, harika), P400, A36 (buna da ek makineli takılabiliyor ama manevrası düşük, yine de ek makineli avantajı sayesinde daha çok havada kalabiliyorum), F4U-1A.

Düşük rankta ı-16'lar iyi Sovyet'lerde. Amerika bence biraz dandik ve çok fazla uçak var. Gelişmesi zor. Ben en son p-61C-1 ile oynuyordum gerçekçi savaşlarda. Bombardıman oynamayı istiyordum bir ara ama o boşa uğraş. Yanında seni koruyacak 2-3 kişi yoksa, çoğu maçta ilk vurulanlardan oluyorsun. Benim Amerika gelişim ağacında, düşük rankta en çok sevdiğim uçaklar şunlar: F2A-1, sbd-3 (ek makineli tüfek takılıyor, harika), P400, A36 (buna da ek makineli takılabiliyor ama manevrası düşük, yine de ek makineli avantajı sayesinde daha çok havada kalabiliyorum), F4U-1A.

Teşekkür ederim. Rus uçaklarını denedim ve Amerikan uçaklarının hantallığıyla uğraşmak boş bir çabaymış gibi geldi ve bazı uçakları açtım sormak istediğim bir şey var. Sadece avcı uçağı kullanıyorum mürettebatı geliştirirken sadece pilotu geliştirsem yeter mi yoksa silahçıları da geliştirmem gerekirmi?

Teşekkür ederim. Rus uçaklarını denedim ve Amerikan uçaklarının hantallığıyla uğraşmak boş bir çabaymış gibi geldi ve bazı uçakları açtım sormak istediğim bir şey var. Sadece avcı uçağı kullanıyorum mürettebatı geliştirirken sadece pilotu geliştirsem yeter mi yoksa silahçıları da geliştirmem gerekirmi?
Güzel soru.
2000 saatlik bir War Thunder oyuncusu olarak şunu kesinlikle söyleyebilirimki Amerika uçak konusunda rakipsiz. İlerleyen zamanlarda modern jetler eklenince fark hissedilecek.
Yüksek BR'de kesinlikle US Air Force çok iyi ama o düzeye premium hesapsız ulaşmak çok zor. Düşük BR'de sürünülüyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güzel soru.

Yüksek BR'de kesinlikle US Air Force çok iyi ama o düzeye premium hesapsız ulaşmak çok zor. Düşük BR'de sürünülüyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Haklısınız hocam ayrıca bu oyunu premiumsuz oynamak eziyet.

2000 saatlik bir War Thunder oyuncusu olarak şunu kesinlikle söyleyebilirimki Amerika uçak konusunda rakipsiz. İlerleyen zamanlarda modern jetler eklenince fark hissedilecek.

Mig 29 şu anki F16 ve F14'lerden çok daha kaliteli. Top tierde gatling hariç Amerika'nın Ruslardan üstün hiçbir yanı yok. Kaldı ki mig23'ler var. AA missile teknolojisi olarak soviet Amerika'yı katlıyor. Yeni gelecek güncelleme ile 40G çeken R73 varken hala aim9l kullanan F16'lar var.

War Thunder'e başlayalı bir gün oldu. Amerika uçakları iyi olur diye düşünerek birkaç tane uçak araştırdım. Ama şu an çok zorlanıyorum hangi ülkenin hangi uçağıyla.
Başlamalıyım? Bu arada açtığım uçakların resmini bırakıyorum. Şimdiden teşekkürler.(not: Kıvrak uçaklar daha hoşuma gidiyor.)

Bana kalırsa P51 ve F4u ağacından gidin derim. İleride ise F5e ağacına dönüp F16 serisini açarsınız.

Son düzenleme:
Mig 29 şu anki F16 ve F14'lerden çok daha kaliteli. Top tierde gatling hariç Amerika'nın Ruslardan üstün hiçbir yanı yok. Kaldı ki mig23'ler var. AA missile teknolojisi olarak soviet Amerika'yı katlıyor. Yeni gelecek güncelleme ile 40G çeken R73 varken hala aim9l kullanan F16'lar var.

Bana kalırsa P51 ve F4u ağacından gidin derim. İleride ise F5e ağacına dönüp F16 serisini açarsınız.
İleride görürsünüz hocam kim daha kaliteli 😀

Geri
Yukarı