Çözüldü WD Green 480GB M.2 için soğutucu gerekli mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

394919

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar şu an boşta 36 derecede çalışıyor. WD Green 480GB M.2 kullanıyorum. Fark yaratır mı sizce? M.2 soğutucu gerekli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam nasıl benchmark yapabilirim biraz karmaşık bir uygulama.

Bu kısımdan yapacaksınız. 5 dakika kadar yapsanız yeterli olur.

Screenshot_2.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ben 970 EVO 500 GB kullanıyorum. SSD ekran kartımın tam altında olmasına rağmen soğutucu ihtiyacı duymuyorum. Yükte sıcaklıklara bir bakın, anormal derecelere gelmiyorsa bir şey olmaz.

Şu anki değer gayet güzek sorun yok fakat yükde iken test ettin önemli olan O, yükte iken 55 60 dereceyi geçmiyorsa sorun değil ayrıca WD Green serisini pek önermem.
Şu ana kadar bir sorun yaşamadım hocam niçin önermezsiniz?

Ben 970 EVO 500 GB kullanıyorum. SSD ekran kartımın tam altında olmasına rağmen soğutucu ihtiyacı duymuyorum. Yükte sıcaklıklara bir bakın, anormal derecelere gelmiyorsa bir şey olmaz.
Oyunda iken nasıl kontrol edebilirim hocam sıcaklığı?

Hocam nasıl benchmark yapabilirim biraz karmaşık bir uygulama.

Screenshot_2.png

Çözüm

Eki Görüntüle 1831040

Hocam SSD test sırasında 35 dereceyi hiç geçmedi işlemci ise 72 dereceyi geçmedi. SSD'nin bu kadar soğuk çalışması normal mi acaba yoksa ben mi test edemedim. Bahsettiğiniz yerde start tuşuna bastım.

Hocam SSD test sırasında 35 dereceyi hiç geçmedi işlemci ise 72 dereceyi geçmedi. SSD'nin bu kadar soğuk çalışması normal mi acaba yoksa ben mi test edemedim. Bahsettiğiniz yerde start tuşuna bastım.

Soldaki tikleri işaretlediniz mi ? 2 video paylaştım onlara da bir göz atın isterseniz. Yükte 35 derece fazla iyi bir değer.

Soldaki tikleri işaretlediniz mi? 2 video paylaştım onlara da bir göz atın isterseniz. Yükte 35 derece fazla iyi bir değer.

Hocam sadece local disc işaretlememe rağmen 38 dereceyi geçmedi. Ben mi acaba yanlışlık yapıyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-06-21 234438.png
    Ekran görüntüsü 2023-06-21 234438.png
    143,5 KB · Görüntüleme: 7

Geri
Yukarı