Rehber Web geliştirici olmak için kaynak önerileri

eneskt

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, boş vaktimin neredeyse büyük çoğunluğunu forumda geçiriyorum. En çok aktif olmaya çalıştığım başlıklar ise Linux, web tasarım ve web programlama.
İnternet ve web başlığının altında dolaşırken açılan konuların büyük çoğunluğunun kaynak önerisi ya da Udemy kurs önerisi(aynı şey sayılır :)) isteyenler tarafından açıldığını fark etmem pek zor olmadı. Bende her paylaşımın altına mümkün olduğunca kullandığım kaynakları paylaştım. Şimdi ise daha farklı bir şey yapmaya karar verdim. Notion üzerinden basit bir sayfa yayınladım ve bu sayfada ön yüz geliştirici olmak için kullandığım kaynakların linklerini bıraktım. Eğer web geliştirici olmak istiyorsanız ve kaynak aramaktan bıktıysanız aşağıya bırakacağım linki inceleyebilirsiniz. Elimden geldiğince listeyi güncel tutmaya aynı zamanda daha fazla detaylandırıp daha kategorize edilmiş hale getirmeye çalışacağım ve böylece kaynak arayanlara bir yığın oluşturmayı hedefliyorum.

Kaynaklara ulaşmak için tıklayın.

Bir güncelleme bekleriz :).
1659015551893.png

Link patlamış bir süredir aktif değildim. Daha düzgünleri ile birkaç güne güncellerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı