Web sitem nasıl olmuş?

Hocam ekran atar mısınız bir? Bende gayet büyük görünüyor ya.
Hem yazılar çok küçük, hem de font göz yoruyor. Yazıları okumaya çalışırken kalori yakıyoruz resmen :)

1.png

Web sitem hakkında eksiklikleri ve görüşlerinizi öğrenebilir miyim?

Yazı tipi hoş durmuyor.

Site biraz sağa kayıyor bu yüzden fotoğraflar kötü gözüküyor.

Dosya Ekleri

• 1692204724149.png
    1692204724149.png
    1,6 MB · Görüntüleme: 23
Bir sürü parallax görseli arka arkaya dizerseniz tasarımınızı ayakta tutmakta zorlanabilirsiniz. Üstelik parallax içerisinde video/gif olayı oldukça rahatsız edici.
Proje içi görseller çok rastgele serpilmiş, kullanıcılar için kötü bir deneyim sunacaktır.
Tüm yazılar <span> etiketleri arasında, arama motorları için bu web site çok az şey ifade ediyor.
Başlıklar için "H1","h2","h3","h4","h5","h6" ve paragraflar için "p" etiketi kullanılmalıdır.
Yazı boyutu ve yazı karakteri seçimleri ilgili yorumlara katılıyorum.
Ana sayfada container çok dar, aksine iç sayfalarda container yok.
Container tüm sayfalara uygula ve ikisinin arası bir genişlik tercih et.
Alt bilgi (footer) alanı çok birbirine girmiş şekilde.
linkteki footer modellerini inceleyebilirsin.
"GO up" butonu sinir bozucu bir şekilde çalışmıyor veya "let's chat" butonu altında kalıyor, ki çalışmıyor.
Footer telefon numaraları ve sosyal medya isimleri link gibi altı çizili ancak link değil, işlevsiz.

Kısaca genel olarak fena değil, eline sağlık.
WordPress galerisine 2 resim yükleyemeyen insanlar ile çalışıyorum, Wix'den tasarım çıkarabilmiş olman bir büyük başarı, kısıtlamaları yüzünden beni birkaç sefer çileden çıkarmış lığı vardı.

Yorumlar için çok teşekkür ederim bu sitenin dışında bir web sitesinde beğendiğim bir çalışma var fakat bunu nasıl yaptıklarını pek anlayamadım. Bu airpods'un nasıl mouse ile aynı anda 3d şeklinde hareket ettirilebildiği hakkında fikri olan var mı ?

Yorumlar için çok teşekkür ederim bu sitenin dışında bir web sitesinde beğendiğim bir çalışma var fakat bunu nasıl yaptıklarını pek anlayamadım. Bu airpods'un nasıl mouse ile aynı anda 3d şeklinde hareket ettirilebildiği hakkında fikri olan var mı ?
Her biri farklı bir resim hocam. https://codepen.io/GreenSock/pen/zYmpmGN buradaki codepen linkinden -sanırım- önceki nesil airpodsun site tasarımına benzer bir şey görebilirsin.

Geri
Yukarı