Web Sitesi için Otomatik Satış Sistemi

eminilhan

Kilopat
Daha fazla  
Ben siteme ödeme yaptıktan sonra API sistemi ile bir siteye ait bir url'ye gitmesini ve ekrana Siparişiniz onaylandı mesaji ile birlikte altında sipariş bilgilerinin gözükmesini istiyorum. Yani sistemde ödeme yaptıktan sonra otomatik bir URL'ye dönsün ve orada siparişiniz onaylandı mesajıyla birlikte sipariş bilgilerini versin. Bunun için ne kullanabilirim. Editörler, yazılımcılar varsa yardım ederlerse çok makbule geçer.

Son düzenleyen: Moderatör:
En basitinden kullanıcı "Sipariş ver" butonuna tıkladıktan sonra tüm sipariş bilgilerini veri tabanına kaydedin, yalnız burada siparişin kimliği(ID) kullanıcının ve siparişin bilgilerine göre şifrelenerek oluşturulsun ve Session fonksiyonu ile o sayfayı görüntülemek için gerekli girişler yapılsın. En son olarak kullanıcı bu sayfaya girdiğinde Session değeri sıfırlansın ve bir daha bu sayfaya girmeye çalıştığında başka bir yere yönlendirsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı