Satış sitesi yaptırmak

m1cope

Kilopat
Ürünlerin olduğu bir satış sitesi yapmak istiyorum ama yeni başladım. Bana bu site lazım. (AliExpress gibi düşünebiliriz ama sadece ben ilan koyacağım) mesela bir ürünün 10 metre olanı 100 TL 20 metre olanı 150 TL gibi. Bunu yapmam ne kadar sürer benim? Bu arada 500 - 800 TL arası yaptırabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim önerim kuracağınız sitenin bütün adımlarında birebir sizin de içinde bulunmanız. Diğer türlü, sitenin en ufak sorununda başkalarına ihtiyaç duyarsınız. ''Wordpress ile e- ticaret sitesi kurmak'' şeklinde google da aratırsanız, kimseye ihtiyaç duymadan ve zorlanmadan sitenizi kurabileceğiniz detaylı anlatımlar mevcut.

Öncelikle E-Ticaret sitesi kurman için bir vergi levhana ve şirkete ihtiyacın olacak (başlangıç için şahıs şirketi olabilir) daha sonrasında siteni yaptırmaya başlayacaksın OpenCart veya pro ticaret bunlar için bire bir (fakat modüllere çok para verebilirsin fazla bulaşma derim) WordPress tarafında da yapabilirsin fakat çok zahmetli Özel Scriptler yazan kişiler bulabilirsin yazılım ve destek için min 1 2 bin lira rahat rahat gider, daha sonrasında bankalar ile görüşüp sanal pos alman lazım kredi kartı geçebilmen için, devamında ekleyebilirsin, veya PayTR vs firmalar mevcut sanal pos hizmeti veren fakat bankalar gibi onlarda komisyon alıyor.

Konu hakkında bilgisiz isen opencart tam sana göre . Admin paneli kullanıcı dostudur kurması basittir (Cpanel üzerinden direkt kurulum yapabilirsin) seni sadece ürün eklemek oyalar gerisi rahattır

Ürünlerin olduğu bir satış sitesi yapmak istiyorum ama yeni başladım. Bana bu site lazım. (AliExpress gibi düşünebiliriz ama sadece ben ilan koyacağım) mesela bir ürünün 10 metre olanı 100 TL 20 metre olanı 150 TL gibi. Bunu yapmam ne kadar sürer benim? Bu arada 500 - 800 TL arası yaptırabilir miyim?

Evet . Hala arıyorsan konuşabiliriz ?

Prestashop ücretsiz, bunu kredi kartı anlaşmalı ek paketi ve güzel bir tema satın alarak tamamlarsan, süper olur. Vergi levhası vs o bu konuyla alakasız, eticaret bilen muhasebeci bul tamamdır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı