Web Sitesi Oluşturmak

Hangi Web Sitesi Oluşturma Sitesi?

• WİX

Oy: 8 44,4%
  • WORDPRESS

Oy: 10 55,6%
  • BİLGİ KURUMSAL

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    18
  • Anket kapandı .
Wordpress daha profesyonel bir yaklaşım sunuyor website olayına. Yapabileceklerinin sınırı yok diyemem ama gerçekten imkanlar çok geniş ve kullanımı kolay. Ama tabi bunun yanında temel webmaster becerilerini de öğrenmek sana faydalı olacaktır. Her şey hazır gelmiyor insanın önüne bazen. Biraz kodlamayı çözmek lazım.

Wordpress ile ücretsiz başlarsın. Siteni istediğin gibi oluşturursun. Her şeyi denersin. Sonra da Wordpress üzerinden domain alırsın. Ama hemen para vererek girişme bu işe. Parayı verdikten sonra 1 haftada hevesini alırsın verdiğin paranın üzerine de bir bardak su içmek zorunda kalırsın.

Google Blogger'da deneyebilirsin.

Wordpress gayet yeterli ama hemen ücretli tema ve domain vs. satın alma. Öğrenene kadar wampserver'da çalışabilirsin.

İnternette birçok kaynakya HTML hakkında öğretici video mevcut. Ben okulda arkadaşımla birlikte bakarken bile birşeyler yapabilmiştim. Google Play'den veya App Store'dan uygulamalar indirebilirsiniz. Kendim eskiden Hostinger'den ücretsiz hosting alıp web sitesi oluşturucuyla işimi bedavaya hallediyordum. Artık paralı olmuş sanırım. En kolay yolla Wordpress veya Blogger'dan bedavaya sunulan sitelerden oluşturabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı