Whey protein tozu alınır mı?

MehmetKalle1

Hectopat
Daha fazla  
Bunu almayi planliyorum. Alınır mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-10-27-10-27-37-90_5a351068dae84964efd3bc6808f60b72.jpg
    Screenshot_2022-10-27-10-27-37-90_5a351068dae84964efd3bc6808f60b72.jpg
    28,9 KB · Görüntüleme: 235
Son düzenleyen: Moderatör:
Aga sağlığınızı bu kadar mı az düşünüyorsunuz hadi onu geçtim, biyoyararlanım diye bir şey var belki de içtiğin tozun sadece 5gramı vücuda geçecek. Bence en kötü proteinocean, mysupplement veya supplementler.com marka alın.

Sağlık bu ucuza kaçmaz. Verebileceğiniz para miktarını belirtin kaliteli ve içeriği onaylı ürünleri önerelim. Sağlığınız bu kadar ucuz olmamalı.

Whey in iyi olmadığını biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Whey protein kana hızlı karışan ve emilimi kolay olay protein türüdür. En çok kullanılan türü de budur. Ben izole tercih ediyorum. Fakat bunların zararı yoktur. Kullanıma uygun şekilde kullandığınız zaman spordan verimi tam alırsınız.
Konuya gelirsek baktığın tozlar kalitesiz. Bu ürünlerin fiyatları çok arttı. Bilindik markaları öneriyorum.

Whey in iyi olmadığını biliyorum.
Fikrinizin olmadığınız konularda yorum yapmasanız keşke. Whey bir marka veya model değildir. Whey, peynir altı suyundan izole edilen bir protein karışımıdır.

Bu nasil belirli bir butcem yok uygun bir seyler ariyorum
Bu tür ürünler tamamen kalitesiz ve insan sağlığına zararlı. Daha iyi bütçeye, daha kaliteli tozlar önerebilirim.

Türkiye'ye daha uygun fiyatlara satmak için son zamanlarda döviz artışı sebebiyle yeni yeni markalarda bilmediğimiz ürünler gelmeye başladı. Aman dikkat edin özellikle bu tarz protein tozları vs. kimyasal kullanımı falan arttığı zaman böbreklere, kalbe, karaciğere vereceği hasar büyük olabilir. Daha önce weider whey (alman menşei) çileklisini kullandım, kaliteli bir ürün. Elbetki daha iyileride vardır ama sırf ucuz olsun diye protein tozu alınmaz. Almayın daha iyi.

Geri
Yukarı