Wilfried Zaha Fenerbahçe'ye gelecek haberleri doğru mu?

Çünkü öncesinde 2 kere şampiyon olduk 2 kere şampiyonlar ligine gidemedik şike kumpasından dolayı. Siz bu sene gidemeseydiniz bu kadroyu kuramazdınız. Fenerbahçe 2 kere yaşadı. Üstüne üstlük takım otobüsü kurşunlandı ve o zaman ki TFF yetkilileri maça çıkmak zorundasınız erteleyemeyiz dedi. Şimdi Avrupa maçı için erteliyorlar ama o zaman saldırı oldu bir şey yapılmadı. Yani dostum bence çok konuşuyorsun. Bundan 3-5 sene önce bu konular konuşulduğunda herkes saygı gösterirdi şimdi yeni galatasaraylılar için dalga mevzusu oldu. Bir şey diyemiyorum karakterlerimiz farklı takım olarak. Birisi saldırı yapılır dalga geçmek için otobüs içinde poz verir, tişört'e kurşun sıkılmış kanarya koyar, deprem olur çocuklar için bir şey yapılır sizin çocuğunuz kaç şampiyonluk gördü diye tweet atar ama işte karakterimiz farklı. Biz ise takım fark etmezsizin tüm çocukları paylaşırız. Galatasaraylılar bile diyor önümüz açıldı diye, Galatasaray'ın önü açıldı öne geçmeye başladıktan sonra karakter olarak azalmaya gidildi. Bu çok görülür. Başarı hep gelir önemli olan karakterini de sağlam tutabilmek.

Anlamaz bunlar hocam salla.

Evet bence de kardeş 148 kere yenmişiz sizi 126 kez siz gölgemizdesiniz maalesef ezeli rekabette :D
Yalnız benim orada bahsettiğim bambaşka bir olay. Siz neden bahsettiğimi çok iyi biliyorsunuz da neyse :) (Bu arada kardeşiniz değilim.)

Buna da fb harici kimse inanmıyor bu arada. Başarının kenarından köşesinden geçemediğiniz yılların acısını dindirmek için sürekli kendi aranızdaki muhabbetlerde gündeme getirdiğiniz bir kavram. O yüzden sizin dışınızdaki herhangi bir taraftarın bunu kabul etmesini beklemek çok eğreti duruyor.

"Kabul etmenizi zaten beklemiyoruz" veya "kabul etmeseniz ne olur" gibi bir savunma da olamaz ayrıca. Çünkü kendi aranızda değil de, başka takımın taraftarına bu ifadeyi kullanmak tamamen kabul görme beklentisi taşır ister istemez. Herhangi bir kabul beklentisi yok demek geçerli olmuyor bu sebepten dolayı.

Başarı hep gelir önemli olan karakterini de sağlam tutabilmek.
Bu şey değil mi ya şerefli üçüncülük komedisi :)

Son düzenleme:
Buna da fb harici kimse inanmıyor bu arada. Başarının kenarından köşesinden geçemediğiniz yılların acısını dindirmek için sürekli kendi aranızdaki muhabbetlerde gündeme getirdiğiniz bir kavram. O yüzden sizin dışınızdaki herhangi bir taraftarın bunu kabul etmesini beklemek çok eğreti duruyor.

Bu şey değil mi ya şerefli üçüncülük komedisi :)
Kardeşim sana anlatmayı bırakıyorum bak hala yazıyorsun. Bak fetö ne dedi? Duayla Galatasaray'ı kaldıracağım. Ne oldu? Sen daha iyi bilirsin. Sonra Fenerbahçe'ye bir türlü giremedik dedi. Sonrasında ne oldu? Sen zaten kumpas vs yok diyorsan meşrulaştırıyorsun yani bütün olayı. Zaten bilmediğin için sana normal geliyor. Boşa yazma cevap vermeyeceğim.

Kardeşim sana anlatmayı bırakıyorum bak hala yazıyorsun. Bak fetö ne dedi? Duayla Galatasaray'ı kaldıracağım. Ne oldu? Sen daha iyi bilirsin. Sonra Fenerbahçe'ye bir türlü giremedik dedi. Sonrasında ne oldu? Sen zaten kumpas vs yok diyorsan meşrulaştırıyorsun yani bütün olayı. Zaten bilmediğin için sana normal geliyor. Boşa yazma cevap vermeyeceğim.
Birinicisi, kardeşiniz değilim.
İkincisi, cevap vermeniz zaten önemli değil zira konu özelinde gerekli cevabı zaten aldınız.

Birinicisi, kardeşiniz değilim.
İkincisi, cevap vermeniz zaten önemli değil zira konu özelinde gerekli cevabı zaten aldınız.

Tamam kardeşin değiliz ne kadar saçma bir yorum ya bu arada kardeşiniz değilde hocam deyince daha mı samimi oluyor adam kötü niyetle sana kardeşim demiyor zaten bu düşünce ile seninle 2 kelime konuşulmayacağı belli zaten bu konuda gereksiz uzamış 2 kulüp arasında rekabette fb üstündür kupa bakımından GS üstündür UEFA'sı var bu kadar basit 28 şampiyonlukla en çok şampiyon olan kulüpte Fenerbahçe'dir. Lefteri metinleri sayıp seviyorsanız şampiyonluğumuzuda sayacaksınız.

Tamam kardeşin değiliz ne kadar saçma bir yorum ya bu arada kardeşiniz değilde hocam deyince daha mı samimi oluyor adam kötü niyetle sana kardeşim demiyor zaten bu düşünce ile seninle 2 kelime konuşulmayacağı belli zaten bu konuda gereksiz uzamış 2 kulüp arasında rekabette fb üstündür kupa bakımından GS üstündür UEFA'sı var bu kadar basit 28 şampiyonlukla en çok şampiyon olan kulüpte Fenerbahçe'dir. Lefteri metinleri sayıp seviyorsanız şampiyonluğumuzuda sayacaksınız.
Herhangi bir anlamda kardeşi olmadığım için gayet doğru bir ifadedir kullandığım. Hele ki söz konusu vatandaş fbli ise zaten imkanı ihtimali bulunmuyor. Burada söz konusu niyet değil, kaldı ki kimsenin niyetiyle benim bir derdim yok. Durup dururken kimse kimseye kötü niyetle yaklaşacak hali yok. Hakaret içermeyen düzgün yaklaşımıma aynı düzgünlükte cevap verildiği sürece problem olamaz zaten. O yüzden uzaması gereken bir durum da yok.

30'dur o, 28 olsa duramazsın. 28 şampiyonluk komedisiyle de kendi arkadaş grubunu eğlendiren fblileri de çok takdir ediyorum :) Önce siz şampiyonlukları tescilletin, keyfinize göre koyup koyup çeşitli resmi makamlardan fırçayı yiyince kaldırdığınız yıldızları uefaya, sonra da tff ye kabul ettirin, sonra da uyarı almadan formanıza koyacak noktaya gelin, devamına bakarız.

Şahsen ben fb ile ilgili istisnasız hiç bir şeye saygı ve sevgi göstermiyorum. Gösterene de neden gösteriyorsun demem.

Herhangi bir anlamda kardeşi olmadığım için gayet doğru bir ifadedir kullandığım. Hele ki söz konusu vatandaş fbli ise zaten imkanı ihtimali bulunmuyor. Burada söz konusu niyet değil, kaldı ki kimsenin niyetiyle benim bir derdim yok. Durup dururken kimse kimseye kötü niyetle yaklaşacak hali yok. Hakaret içermeyen düzgün yaklaşımıma aynı düzgünlükte cevap verildiği sürece problem olamaz zaten. O yüzden uzaması gereken bir durum da yok.

30'dur O, 28 olsa duramazsın. 28 şampiyonluk komedisiyle de kendi arkadaş grubunu eğlendiren fblileri de çok takdir ediyorum :) önce siz şampiyonlukları tescilletin, keyfinize göre koyup koyup çeşitli resmi makamlardan fırçayı yiyince kaldırdığınız yıldızları UEFA'ya, sonra da TFF'ye kabul ettirin, sonra da uyarı almadan formanıza koyacak noktaya gelin, devamına bakarız.

Şahsen ben fb ile ilgili istisnasız hiçbir şeye saygı ve sevgi göstermiyorum. Gösterene de neden gösteriyorsun demem.

Hee tamam o zaman kardeşim.

Geri
Yukarı