Wilfried Zaha Fenerbahçe'ye gelecek haberleri doğru mu?

Nasıl gösteremedi kendisini? Yıllardır top 6 takımlarına yazılan bir oyuncuydu zaha, daha düne kadar liverpool ve PSG iddiaları vardı ki top 6 takımlarından birisine veya diğer büyük takımlara transfer olsa ne alaka dedirtmeyecek bir oyuncu kendisi. Kendisini gösteremedi demek oyuncuyu ya izlemediğin ya da bilgi sahibi olmadığına delalet.

Güzel hikaye hocam ama sonucu GS ile bitiyor sanırsam :D

Güzel hikaye hocam ama sonucu GS ile bitiyor sanırsam :D
Evet, GS ile bitiyor. İsmi geçen takımlarda rotasyon oyuncusu olmak yerine Galatasaray'da 11 oyuncusu olmak daha olanaklı. PSG'de Mbappe'nin, Napoli'de Kvara'nın arkasında bekleyeceğine Galatasaray'a transfer olup Kerem'i arkanda bekletirsin sonuçta.

Niye oynamıyormuş Galatasaray'da? Galatasaray dediğimiz takım şampiyonlar ligi takımı. Futbolcu olsan konferans ligi'nde mi oynarsın şampiyonlar ligi'nde mi? Konu para meselesi olsa Crystal Palace'ta haftalık 200.000 sterline sözleşme yenilerdi zaha, yenilemediğine göre derdi para değilmiş demek ki.

Kısacası uzanamadığınız ciğere murdar demeyin bırakın artık bir zahmet.

GS kim İngiltere takımına göre? :d adama Crystalden fenerden fazla para verip aldılar olay bu UCL gitmek istese lazioya giderdi :D

Nasıl gösteremedi kendisini? Yıllardır top 6 takımlarına yazılan bir oyuncuydu Zaha, daha düne kadar Liverpool ve PSG iddiaları vardı ki top 6 takımlarından birisine veya diğer büyük takımlara transfer olsa ne alaka dedirtmeyecek bir oyuncu kendisi. Kendisini gösteremedi demek oyuncuyu ya izlemediğin ya da bilgi sahibi olmadığına delalet.
Biliyorum aslında benim gösteremedi derken PL'de o kadar oynayıp Galatasaraya gelmesi sorun. Kendin de diyorsun oralara buralara yazılan topçu diye. Dediğim gibi Zaha iyi topçu zaten. PL'de gösteremediyse ki gösterdi ancak takımlar almadı bir sebebi vardır galiba. CL'de mi gösterecek yani oynamayarak. Onu anlatamadım ben size. Yoksa dediğim gibi zaten ondan fazla maç içinde çalım atan başka oyuncu yoktu sanırsam PL'de. Adam iyi zaten. Ama o kadar uzun süredir PL'de oynadı, alıştı ama tercih edilmedi. Garip geliyor.

GS kim İngiltere takımına göre? :d adama Crystalden fenerden fazla para verip aldılar olay bu UCL gitmek istese lazioya giderdi :D
GS kendi liginde sampiyonlugun en buyuk 3 adayindan bir tanesi. Ingiliz takimlarindan en buyuk farki bu. Ingiltere'de su an City'de oynamiyorsan sampiyonluk sansin %1 bile değil. En nihayetinde yillarca orta sira takimlarinda oynamis, kupa sevinci yasamamis bir oyuncunun sampiyonluk sevinci tadabileceği bir takimi secmesinden doğal bir sey yok. Burada bonus olarak isimize yarayan sey Zaha'nin oynayabilecegi bir takim istemesi ve UCL idi. Kisacasi her açıdan bir fırsat transferi, eli bircok noktada güçlü olan GS transferi bitirdi, olay bu kadar.

Biliyorum aslında benim gösteremedi derken PL'de o kadar oynayıp Galatasaraya gelmesi sorun. Kendin de diyorsun oralara buralara yazılan topçu diye. Dediğim gibi Zaha iyi topçu zaten. PL'de gösteremediyse ki gösterdi ancak takımlar almadı bir sebebi vardır galiba. CL'de mi gösterecek yani oynamayarak. Onu anlatamadım ben size. Yoksa dediğim gibi zaten ondan fazla maç içinde çalım atan başka oyuncu yoktu sanırsam PL'de. Adam iyi zaten. Ama o kadar uzun süredir PL'de oynadı, alıştı ama tercih edilmedi. Garip geliyor.
Sebebi su; o saydigim ve ismi gecen takimlar rotasyon oyuncusu olarak istiyordu Zaha'yi. Oyuncu hakli olarak banko oynayabileceği ve ön plana cikabilecegi bir takimi istemis olacak ki bize geldi. Galatasaray'in burada avantajli olduğu konu Zaha'nin on plana cikabilecegi bir takim istemesi ve UCL. Bunlar da zaten maliyetleri düşüren şeyler.

Bu sene fener şampiyon olur adamların kimyası çok tuttu.
Evet, bence de.

Screenshot 2023-09-26 at 00-26-19 s-1629d4e9397d161d5b97d74729efa63b8c94716e.jpg (WEBP resmi 6...png

Zaha alınsaydı tadic ya yedek kalacaktı ya da 10 numara oynayacaktı. 10 numarada iyi olmadığını deneyip gördük zaten sol kanata hem kent de varken almaya gerek yoktu bence zaten yabancı sınırı var.

Geri
Yukarı