Windows 10 format USB'si ile başlatırken hata veriyor

466609

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba, başlıktan nasıl anlaşıldı bilmiyorum ama şöyle anlatayım. Bilgisayarı Windows 10 için hazırladığım format USB'si ile başlattığımda bir hata veriyor ve bilgisayarı kapatıyor. Tekrar başlatıp BIOS'tan Windows'un kurulu olduğu diski seçince düzeliyor. Bu sorun nasıl çözülür? Hatayı aldığım zaman fotoğraf çekemedim maalesef.

Anladığım kadarıyla USB ile sistemi başlatamıyorsunuz? USB'de sıkıntı olabilir ya da kurulum da bir hata olmuştur tekrar Windows 10 ISO yükleyin.

Şimdi tekrar yüklemeyi deneyeceğim ama USB'de sorun olduğunu düşünmüyorum geçen de bununla kurulum yaptım sorunsuz çalıştı.

Program alakalıda olabilir. Eğer program olarak kurulum yaptıysan Microsoft'un kendi USB'ye yazma programı var indirirken soruyor orada sana onu da kullanabilirsin.

Bugün o Windows'un o programıyla ilgili konu açmıştım hata verdiği için o yüzden Rufus ile yazdırıyorum.

Bugün o Windows'un o programıyla ilgili konu açmıştım hata verdiği için o yüzden Rufus ile yazdırıyorum.

Tekrar yazdır ve ek olarak onun eski bilgisayarlara göre ayarlarıda var. Ona da bakın.

Geri
Yukarı