Windows 10 Ghost Spectre nereden indirilir?

TheEvolved

Decapat
Yer
Çorum
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci İ7-4790 / Ekran Kartı RX 570 4 GB / Ram 16 GB DDR3 1600 MHz / Anakart Casper H81
Meslek
Öğrenci
Ya kafayı yiyeceğim bir Windows 10 Ghost Spectre ISO'su bulacağım diye 1 günümü harcadım, çok fazla saçma site var ama yine de yok. Bilen biri linkini atarsa çok sevinirim.

Bu site üzerinden indirebilirsiniz.

Eğer direkt link olarak da istiyorsanız;

Bunlardan hangisini indiriceğim.

1663967104983.png

Bu site üzerinden indirebilirsiniz.

Eğer direkt link olarak da istiyorsanız;

1663967130034.png

Hepinize şimdiden geçmiş olsun diyorum :D

Şimdiden virüs kapabilirsiniz, Custom ISO kullanmak aslında kötü sonuçlar çıkarabilir. Sen "işlemci yükünü azaltayım" derken, daha çok virüse balıklama atlayabilirsin. bu yüzden önerilmiyor.

Bunlardan hangisini indiriceğim.

Eki Görüntüle 1525925
Normal Bootable yazan yeri indirmenizi tavsiye ederim, zaten size göndermiş olduğum MEGA linki de Normal Bootable linki.
Eki Görüntüle 1525926

Hepinize şimdiden geçmiş olsun diyorum :D

Şimdiden virüs kapabilirsiniz, Custom ISO kullanmak aslında kötü sonuçlar çıkarabilir. Sen "işlemci yükünü azaltayım" derken, daha çok virüse balıklama atlayabilirsin. bu yüzden önerilmiyor.
Sitede herhangi bir şekilde trojan bulunmuyor.
Siteye girdiğimden dolayı PC'ye bir şey olmaz değil mi?
Siteyle alakalı herhangi bir şey yok, uzantısı .jp ile bittiği için Malwarebytes böyle bir uyarı vermiş olabilir.

Normal Bootable yazan yeri indirmenizi tavsiye ederim, zaten size göndermiş olduğum MEGA linki de Normal Bootable linki.

Sitede herhangi bir şekilde trojan bulunmuyor.

Siteyle alakalı herhangi bir şey yok, uzantısı .jp ile bittiği için Malwarebytes böyle bir uyarı vermiş olabilir.

Ha anladım, birisi indirirken trojan kapmış ondan uyarmış, sitede sorun yok ama indirirken dikkat edin.

Bu tarz sistemlere gerek yok. Ayrıca sürekli Windows test ettiğim için Ghost Spectre de dahil birçok Custom Windows denedim normal Windows ile Custom Windows'ların arasında öyle aman aman bir fark yok boşuna vaktinizi harcamayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı