Windows 10 klavye ile güvenli moddan çıkma

Optikiyaza

Hectopat
Makaleler
4
Ekranım bozuk ve monitör kullanıyorum. DDU kullanacaktım bana güvenli modda başlatmamı önerince ben de çalıştıra MSConfig'i açıktan sonra önyükleme kısmından güvenli modla ilgili olan ayara tik attım sonrasında yeniden başlattım. Laptop kullanıyorum. Bildiğim kadarıyla ana ekran dışında görüntü gelmiyor. Klavyeyle güvenli moddan çıkmanın yolu var mı?

Kankam senin için klavye tuşlarını sırayla yazıyorum.

Öncelikle masaüstüne geldiğini varsayıyorum.
Windows + R, msconfig, enter, 5 kere sağ yön tuşu, 3 kere TAB, G, U, alt + F4, Enter spamla sonra pcyi yeniden başlat. Olur herhalde.

Windows + R, MSConfig, enter, 5 kere sağ yön tuşu, 3 kere Tab, G, U, alt + F4, enter spamla sonra PC'yi yeniden başlat. Olur herhalde.

Neden böyle olsun?
Denediğim yöntemler: Ekran okuyucusu kullanmak ama işe yaramadı. Diğer yöntem de BCDEdit /deletevalue {default} safeboot ama bu da işe yaramadı.

Windows + R, MSConfig, enter, 5 kere sağ yön tuşu, 3 kere Tab, G, U, alt + F4, enter spamla sonra PC'yi yeniden başlat. Olur herhalde.

Ben MSConfig kısmını atladığım için yanlış anlamışım pardon.

İşin kötüsü şifreyi girebiliyor muyum onu bile bilmiyorum tek yaptığım şey girmişim gibi yapıp çözmeye çalışmak.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı