Windows 10 kurduktan sonra PC yavaşlaması

ANL ASLAN

Centipat
Windows 10 kullandığımdan mı yoksa başka bir problem olduğundan mıdır bilmiyorum ama YouTube'da bile donmalar takılmalar söz konusu. Bunun yanı sıra çok garip bir şekilde oyunlara ya da Adobe PR, PS ,AI, AE gibi uygulamalara girdiğimde prizle bağlantısı kesiliyor 1 saniye sonra bağlantı geri geliyor ve sürekli tekrarlanıyor. Acaba format vakti geldi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 kullandığımdan mı yoksa başka bir problem olduğundan mıdır bilmiyorum ama YouTube'da bile donmalar takılmalar söz konusu. Bunun yanı sıra çok garip bir şekilde oyunlara ya da Adobe PR, PS ,AI, AE gibi uygulamalara girdiğimde prizle bağlantısı kesiliyor 1 saniye sonra bağlantı geri geliyor ve sürekli tekrarlanıyor. Acaba format vakti geldi mi?
Sisteminizi belirtirmisiniz?

Windows 10'a geçtim dertlerim bitmedi. Geçtiğim zamanda PC'yi abimden almıştım Win 10'a geçtim hard disk yok olmuş meğer. Bende o zamanlar bilgisayarda hard disk olduğunu bilmiyordum. Sonra fark ettim. :) ayrıca Windows 10 kurduğumdan beri 60 FPS aldığım oyunlar 30-25 FPS oldu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı