Windows 10 Mavi Ekran Hatası

MehmetDilmen

Kilopat
Daha fazla  
Mavi ekran hatası alıyorum arkadaşlar. Daha çok visiul studio 2015'i kullanınca oluyor. İki gündür bu sorun var. Minidump dosyalarını zipledim. Yardımcı olabilir misiniz?

dosya.rar

Hocam ilk başta evet dediğim için herhalde bir kaçını kendi yükledi benim elle bulup yüklemem gerekiyordu sanırım

donanımlar

Dosya Ekleri

• ddsd.png
    ddsd.png
    36,7 KB · Görüntüleme: 277
Yüklemese daha iyiydi ama oradan devam ederiz. Windows update'i tekrar kontrol et, güncelleme kalmasın. Sonrasında AIDA64 raporu paylaş.

Ben tam anlatamadım herhalde. Zaten windows update'in bulmamasını ve sürücü yüklememesini istiyoruz ayarları o yüzden yaptık. Windows update'i kontrol et Windows için güncelleme kalmadıysa AIDA64 raporu paylaş gerisini ben incelerim. Bu arada Microsoft 10586.63 güncellemesini her an serbest bırakabilir. Ben raporu incelerken onu da bekleyebiliriz.

Tamam :) Windows 10 için verdiğim bağlantılar 10586 içindi, herhalde sen elinde mevcut olanı kurdun. Farketmez, yükseltmeyi yap (biraz uzun sürebilir). Devamında bakarız.

Ek: Şu an Microsoft 10586.63 güncellemesini serbest bıraktı. Yükseltmeden sonra tekrar Windows update ile bu güncellemeyi yaparsın.

Ek2: 10586.63 güncellemesi KB3124263 olarak yayınlandı. Yükseltmeden sonra mutlaka bu güncellemeyi yap. Sonrasında bir iki işimiz var.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı