Windows 10 özelleştirme

@Zaquare, gördüğüm kadarıyla Opera GX kullanıyorsun. Eğer internet tarayıcını da kişiselleştirmek istiyorsan Vivaldi tarayıcısını kullanabilirsin. İlk kullanmaya başladığında birden fazla özelliğinin olduğunu göreceksin. Bir sorun yaşadığında İnternet Araçları kategorisinde konu açabilirsin. Yardımcı olabiliriz.

@Zaquare, gördüğüm kadarıyla Opera GX kullanıyorsun. Eğer internet tarayıcını da kişiselleştirmek istiyorsan Vivaldi tarayıcısını kullanabilirsin. İlk kullanmaya başladığında biirden fazla özelliğinin olduğunu göreceksin. Bir sorun yaşadığında İnternet Araçları kategorisinde konu açabilirsin.
Opera GX biraz yavaş geldi bana ya da internetim yavaş anlayamadım yeni sekme açıyorum ekran bembeyaz 10 15 saniye sonra geliyor ekran bazen tıklıyorum siteye girmiyor.

@Zaquare, Opera GX içerisinde birden fazla özelleştirme seçeneği (sözde) bulundurdukları için ve sistem kaynaklarını optimize edici gibi ayarları bulunduğu için normal Opera tarayıcısından daha yavaştır. Vivaldi kullanabilirsin.

Geri
Yukarı