Windows 10 Pro anahtarı nereden alınabilir?

bensaid16

Centipat
Daha fazla  
Yakın zamanda Windows 11'e geçmiştim ama hiç memnun değilim bu yüzden Windows 10'a geri dönmek istiyorum. Kurtarma seçeneği çalışmıyor o yüzden key satın almak istiyorum, nereden alabilirim?

Saglamlisans retail key al.

Sağlam lisans sitesi güvenilir ama boş yere fazladan para verme diye bir başka güvenilir siteden alman için link bırakıyorum;

OEM key en iyisidir. Sağlam lisans sitesinde fiyat 2 katıdır.

Hocam benim W11 temiz kurulum değil sonradan yükseltme yapatım Windows 10'a geçince oyunlar dosyalar vb. silinir mi?

Sağlam lisans sitesi güvenilir ama boş yere fazladan para verme diye bir başka güvenilir siteden alman için link bırakıyorum;

OEM key en iyisidir. Sağlam lisans sitesinde fiyat 2 katıdır.

Bu hangi lisans türü bilmiyorum fakat fiyatı 79₺:

Bu hangi lisans türü bilmiyorum fakat fiyatı 79₺:

Genelde OEM ve Retail sürümlerden ucuz olan bu keylerin açıklamasında satıcılar kelime oyunu yapıyorlar. Bazıları mesela 400 PC içindir. Kurumsal key oluyor. Yani 401 makinede aynı key aktif olduğu zaman key ömrünü bitirmiş oluyor. OEM key en iyisidir. Sadece size ait oluyor. Donanımsal olarak entegre ediyor kendisini. Bir başka PC'de kullanılmaz. Bir defa girdiğiniz zaman aktif ettiğiniz bilgisayarda kalıcı şekilde kalıyor.

Hocam dosyalar gitmiyor değil mi?
Key girdiğin zaman gitmez, ama yükseltme ve geri dönme işlemlerinde deneyimim yok. Ben direkt format atan birisiyim, ve oyunlarımın olduğu disk farklı.

OEM key en iyisidir. Sadece size ait oluyor. Donanımsal olarak entegre ediyor kendisini. Bir başka PC'de kullanılmaz. Bir defa girdiğiniz zaman aktif ettiğiniz bilgisayarda kalıcı şekilde kalıyor.

140₺'ye değer mi hocam, uzun süredir güvenilir site arıyorum fakat bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı