Windows 10 tamamen nasıl İngilizce yapılır?

Ege Tekin

Centipat
Daha fazla  
PC tamamen İngilizce olmuyordu. Format atarken gelen menüde saat ve para birimini İngilizce ve keyboard turkish yaptım, Windows açıldığında da bir kurulum yeri oluyor. Orada da bölgeyi United States seçmem gerekiyor değil mi?

PC tamamen İngilizce olmuyordu. Format atarken gelen menüde saat ve para birimini İngilizce ve keyboard turkish yaptım, Windows açıldığında da bir kurulum yeri oluyor. Orada da bölgeyi United States seçmem gerekiyor değil mi?

Bölgeyle dilin alakası yok İngilizce seçmeniz yeterli

Bölgeyle dilin alakası yok İngilizce seçmeniz yeterli.

Hocam bölgeyi seçince uygulamalar seçtiğin bölgeye göre dil ayarlamıyor mu açıklamasında o tür bir şey gördüğümü hatırlıyorum tereddüt ettiğim için açtım konuyu zaten.

Saat ve para biriminide Türkçe yaptım zaten

Hocam bölgeyi seçince uygulamalar seçtiğin bölgeye göre dil ayarlamıyor mu açıklamasında o tür bir şey gördüğümü hatırlıyorum tereddüt ettiğim için açtım konuyu zaten.

Saat ve para birimini de Türkçe yaptım zaten

Hayır hocam sadece dili değiştirmeniz yeterli oluyor kurulumda İngilizce seçmeniz yeterli sonradan Türkçe kurulan sistemi İngilizce yaparken eksik oluyor bazı yerler Türkçe kalıyordu onu da dili kaldırıp tekrar indirerek düzeltilebiliyor

Hayır hocam sadece dili değiştirmeniz yeterli oluyor kurulumda İngilizce seçmeniz yeterli sonradan Türkçe kurulan sistemi İngilizce yaparken eksik oluyor bazı yerler Türkçe kalıyordu onu da dili kaldırıp tekrar indirerek düzeltilebiliyor.

Yani hocam sadece dili İngilizce olarak seçmem yeterli oluyor saat ve para birimini Türkçe yapsam da fark etmiyor.

Single Language versiyonu mu normali mi?
Normal versiyon hocam

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı