Windows 10 USB boot "Windows gereken dosyaları yükleyemiyor" hatası

Sefaltnts3945

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayar Windows 11'di. Kasmaya başladığı için hem sürüm düşüreyim hem de rahatlatayım diye Windows 11 yapayım dedim. Direk Windows'un kurulum cihazıyla USB'ye kuruldu. Fakat buraya kadar geliyor ve burada hata veriyor. USB'ye yeniden yüklemeyi deneyeceğim fakat eski sürüme de dönemiyorum. Ne yapabileceğim konusunda yardım edebilir misiniz?
(Benim bilgisayarım HP bu başka bir fotoğraf)

Dosya Ekleri

• images (3).jpeg
    images (3).jpeg
    23,3 KB · Görüntüleme: 24
Bilgisayar Windows 11'di. Kasmaya başladığı için hem sürüm düşüreyim hem de rahatlatayım diye Windows 11 yapayım dedim. Direk Windows'un kurulum cihazıyla USB'ye kuruldu. Fakat buraya kadar geliyor ve burada hata veriyor. USB'ye yeniden yüklemeyi deneyeceğim fakat eski sürüme de dönemiyorum. Ne yapabileceğim konusunda yardım edebilir misiniz?
(Benim bilgisayarım HP bu başka bir fotoğraf)

Önerim ISO Dosyasını ayrı indirip Rufus ile Flash belleğe yazmanız olacaktır.

Muhtemelen ISO Dosyası eksik indirilmiş ve Flash belleğe eksik yazılmış.

Yakınınızda format USB'si mevcutsa onunla format atmayı deneyin ya da bir internet kafeye giderek kendiniz indirip dediğim şekilde flash belleğe yazdırın.

Önerim ISO Dosyasını ayrı indirip Rufus ile Flash belleğe yazmanız olacaktır.

Muhtemelen ISO Dosyası eksik indirilmiş ve Flash belleğe eksik yazılmış.

Yakınınızda format USB'si mevcutsa onunla format atmayı deneyin ya da bir internet kafeye giderek kendiniz indirip dediğim şekilde flash belleğe yazdırın.
Bunu aynı bilgisayar üzerinden yapmanın bir yolu yok mu peki? Yakınımda internet kafe yok küçük bir ilçedeyim.

Normal modda başlatılmıyor. Sanırsam eski sürüm silinmiş. Fakat flash bellek ile komut istemi açabiliyorum. Oradan bir şeyler yapabilir miyim?

Maalesef Tekrardan USB'ye Windows'u yazdırmanız lazım

Yapmaya çalışıyorum şu an eski bir telefondan Windows 7'yi. Onu yapabilirsem sıkıntı kalmayacak.

Windows 10 iyiydi hocam çok kötüyse sisteminiz Windows 7 olabilirdi orta düzeyse Windows 10 yeterliydi.

Geri
Yukarı