Windows 10 ve Android X86 ayni anda kullanılabilir mi?

Bay Oyuncu

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Android X86 indirdim ve bilgisayarim Windows 10 RAM: 2 GB aslinda Android X86'yi Clash of Clans oyununu oynamak icin indirdim, fakat bir sorum var.
Eger Android X86 bilgisayara kurarsam Windows 10 gider mi? Sadece Android X86'yimi kullanabilirim veya bilgisayar acilinca Windows 10 veya Android X86 secme ekrani gelir mi? Android X86 girersem Windows 10 bozulur mu? Bu sorularima cevap bekilyorum simdiden teşekkürler!

Daha önceden çift işletim sistemi kullanıldığını görmüştüm bir sorun olmadan kullanılıyor fakat nasıl yapıldığını bilmiyorum youtube'da rehberi olmalı. Fakat şöyle bir sorun var Android içinde de bir lisans var google lisansı bu olmadan bazen hatalarla karşılaşılabiliyorsun.

Arkadaşlar ben Android X86 indirdim ve bilgisayarim Windows 10 RAM: 2 GB aslinda Android X86'yi Clash of Clans oyununu oynamak icin indirdim, fakat bir sorum var.
Eger Android X86 bilgisayara kurarsam Windows 10 gider mi? Sadece Android X86'yimi kullanabilirim veya bilgisayar acilinca Windows 10 veya Android X86 secme ekrani gelir mi? Android X86 girersem Windows 10 bozulur mu? Bu sorularima cevap bekilyorum simdiden teşekkürler!

Bununla uğraşacağına Linux Mint Mate kurup waydroid kursan çok daha rahat edersin.

Abi konumuz bu degil, ben Windows 10W'e Android'i ayni bilgisayarda ayri ayri kullanabilir miyim diye soruyorum.

Kullanabilirsin. Android dağıtımları GRUB kullandığından bir sorun çıkacağını da sanmam.

Ama Windows ile Android dualboot yapacağına Linux dağıtımı+waydroid yapman daha sağlıklı olur. Hem iki işletim sistemiyle de uğraşmazsın. Ayrıca lxle gibi dağıtımlar ile RAM'ini çok daha verimli bir şekilde de kullanılabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı