Windows 10'dan 7'ye nasıl geçilir?

Ne yazdığını anlamadım ama düzelttim biraz:

Kanka yardım edeyim; öncesi Windows 10 sende oyunun neden kötü olduğu nedenler:

1-RAM düşük.

2-CPU düşüktür.

3-Kanka Windows 10 indir, kur. Key'i kullanırsın; bende Win 7 Key vardı. Windows 10'dum; Windows 7'e geçince Key kullandım. Bir de Key kaç kişilik?
Laptop biraz eski arkadaslar yazmayı unutmusum sistemi yazayım
I5 6200u
4gb ram
480gb hdd

Kardeşim Usb ile Formatı Basabilirsin.

Usb Hazırlama:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İso Dosyası: 64 Bit - Google Drive

Format:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yazılı kanka görrdüm Windows 10 damı daha iyi verdi performans Windows 7 değil mi?

Windows 7'yi bu bilgisayarda hiç denemedim ama kullandığım bilgisayarlar daha kötü sistemi olmasına rağmen çok daha hızlı ve akıcı şu an bilgisayar ciddi manada çok yavaş bilgisayar 2dk da falan açılıyor, Alt+Tab'dan bahsetmek bile istemiyorum.

Adam daha win 7 geçecek kardeşim bi dur :D
win7 11 yaşına girecek. İso Dan kur derim,veya atamazsan net cafe 30 tl atar
Windows 7'yi bu bilgisayarda hiç denemedim ama kullandığım bilgisayarlar daha kötü sistemi olmasına rağmen çok daha hızlı ve akıcı şu an bilgisayar ciddi manada çok yavaş bilgisayar 2dk da falan açılıyor, Alt+Tab'dan bahsetmek bile istemiyorum.
ohoo o zaman win10 u bırak yeni aileye gitsin sevap .d win7 geç fakat güvenlik virüs karşı yazılım güveniği yok win8 32 bit kur derim.

Windows 7 rahatlatır baya sana tavsiyem Home Basic sürümü eğer hafif bir sürüm arıyorsan.

Aga şimdi bakınca çok zahmetli geldi be yok onu yap bunu yap ilk defa yapacağım şimdi bir de sıkıntı çıkarsa ne yapacağım direk bilgisayarcıya versem abi buna Windows 7 kur orijinal olsun desem nasıl olur daha önce yaptırmıştım çünkü orijinal mi kurdu bilmiyorum da bir sıkıntı yok.

Aga şimdi bakınca çok zahmetli geldi be yok onu yap bunu yap ilk defa yapacağım şimdi bir de sıkıntı çıkarsa ne yapacağım direk bilgisayarcıya versem abi buna Windows 7 kur orijinal olsun desem nasıl olur daha önce yaptırmıştım çünkü orijinal mi kurdu bilmiyorum da bir sıkıntı yok.
8 GB bir flash belleğe sahipsen çok zor bir şey değil internette çok fazla video var.

Windows 7 11 yaşına girecek. ISO'dan kur derim, veya atamazsan net Cafe 30 TL atar.

Ohoo o zaman Windows 10'u bırak yeni aileye gitsin sevap. D Windows 7 geç fakat güvenlik virüs karşı yazılım güveniği yok Win8 32 Bit kur derim.

Bilgisayarı dikkatli kullanan biriyim normalde de virüs programı kullanmıyorum zaten neye tıklamam gerektiğini biliyorum zamaninda çok virus bulaştırdım çunkü :)
Windows 7 rahatlatır bayağı sana tavsiyem Home Basic sürümü eğer hafif bir sürüm arıyorsan.

Sürüm pek anlamam ya sıkıntı çıkarmasın oyun performansı ve hız önemli benim için en iyi sürüm hangisidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı