Windows 11 111 GB yer kaplamış

Nurettin bey

Kilopat
Daha fazla  
SSD diskime Windows 11 kurdum ama kurulum sonrası 222 GB'lık diskin resmen yarısına kurulmuş. Aklım almadı şaşırdım kaldım. İşletim sistemi tamam 111GB'a kurulmuş C disk içeriğine baktım Windows old gibi eski kalıntı var mı diye ama o da yoktu, sistem resmen diskin yarısına kurulmuş neden işletim sistem böyle bir büyük alan kaplamış olabilir?

SSD diskime Windows 11 kurdum ama kurulum sonrası 222 GB'lık diskin resmen yarısına kurulmuş. Aklım almadı şaşırdım kaldım. İşletim sistemi tamam 111GB'a kurulmuş C disk içeriğine baktım Windows old gibi eski kalıntı var mı diye ama o da yoktu, sistem resmen diskin yarısına kurulmuş neden işletim sistem böyle bir büyük alan kaplamış olabilir?
Sizde bir sorun var bende 25gb gibi kendisi.

Bilgisayar sağ tık> özellikler> gelişmiş sistem ayarları> gelişmiş - ayarlar > gelişmiş ve sanal bellek bölümünü kontrol eder misiniz?

1682456786166.png

Sistemin kullandığını buradan görebilirsiniz.

Baktım sanal bellek filan ama diskte ayrılmış anormal bir bellek te yok sanırım ISO dosyasında bir sorun var yeniden bir başka ISO kurup yeniden formatmatlıyacağım.

Sistem resmen diskin yarısını kaplamış.

Dosya Ekleri

• depolama.png
    depolama.png
    20,4 KB · Görüntüleme: 29
  • disk.png
    disk.png
    26,1 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı