Windows 11 23H2'ye geçişte sistem gereksinimi hatası alanlar için güncelleme etkinleştirme paketi

En güzeli üşenmeyip farklı bir ISO kurmak olacak. Kendi ayağıma sıktım. Bayağı hızlı kullanıyordum Windows 10 ile.
Arada ciddi kernel farkı var ve 22H2 çok iyiydi şimdi bozdular 23h2 ile.

PRO versiyonunu adından dolayı daha iyi zanneden insanlar var
Pro versiyonunda ev kullanıcısının kullanmayacağı gereksiz birkaç özellik var ve bu özellikler RAM kullanımını ciddi anlamda arttırıyor. En hızlı Edisyon Home Single Language bu yüzden.

Kanka orijinal olarak Windows 10 Home şu anda en iyisi, Pro versiyonunu adından dolayı daha iyi zanneden insanlar var onlara bir şey demiyorum.
Custom olarak ben şu anda Windows 10 Ghost Spectre kullanıyorum çok iyi.

Ben farklı bir Custom ISO kullanıyordum. Sonra orijinale geçtim geçmez olaydım. Windows 10 kullanıyordum gerçekten arada dağlar kadar fark var. Eskiye döneceğim şimdi.

Sırf görünüşünü ve modern olması hoşuma gidiyor diye yüklemiştim. Bir de Windows Store yeni uygulamaları falan var diye.

Pro versiyonunda ev kullanıcısının kullanmayacağı gereksiz birkaç özellik var ve bu özellikler RAM kullanımını ciddi anlamda arttırıyor. En hızlı Edisyon Home Single Language bu yüzden.
Kanka Home Single Language kullandım orijinal olarak en iyisi o ama hala windowsda çok gereksiz özellikler olduğundan dolayı ben Win 10 Ghost Spectreye geçtim çok daha hızlandı ve alandanda tasarruf oldu.

Geri
Yukarı