Windows 11 bir anda donma ve kasma yapmaya başladı

ogzfurkan

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus B450M Dragon
Ryzen 5 5600
16G Ram
Asus RTX 3060
RAM
XPG 16GB RAM
SSD veya HDD modeli
WD Blue 500GB M2 NVME SSD
Ekran kartı
ASUS RTX 3060 12GB
Anakart
ASUS B450-M DRAGON
İşlemci
Ryzen 5 5600
Merhaba. Bugün sabah bilgisayarı açtım ve kasma olduğunu fark ettim başlangıç kısmını açarken, imleci hareket ettirirken vs kasıyordu çözüm bulamayınca sıfırlamayı denedim fakat sıfırlasam bile kasmalar geçmedi nasıl düzeltebilirim?

Bu kasma olmadan önce yeni bir uygulama yüklemiş olabilir misiniz? Bende, Microsoft Store'dan da yüklenebilen Twinkle Tray: Brightness Slider uygulaması bu tür bir sorun oluşturmuştu. Bir kontrol edin derim.

Bu kasma olmadan önce yeni bir uygulama yüklemiş olabilir misiniz? Bende, Microsoft Store'dan da yüklenebilen Twinkle Tray: Brightness Slider uygulaması bu tür bir sorun oluşturmuştu. Bir kontrol edin derim.

Bilgisayarı yeni sıfırladım kasmalar devam ediyor. Sıfırladığımdan bu yana herhangi bir uygulama yüklemedim.

Merhaba. Bugün sabah bilgisayarı açtım ve kasma olduğunu fark ettim başlangıç kısmını açarken, imleci hareket ettirirken vs kasıyordu çözüm bulamayınca sıfırlamayı denedim fakat sıfırlasam bile kasmalar geçmedi nasıl düzeltebilirim?

Hocam bende de Windows 11 var bilgisayarın özellikleri yeterli değilse Windows 10'a geri dönmeni öneririm.

Hocam bende de Windows 11 var bilgisayarın özellikleri yeterli değilse Windows 10'a geri dönmeni öneririm.
Hocam bilgisayarın özellikleri hayli hayli yetiyor şimdi windows 10 yükledim ve Windows 10 da da kasıyor.

Sorunu buldum bilgisayarı yakın bir zamanda gaming.gen.tr üzerinden almıştım ve montajı yapan kişi işlemci fanının bir vidasını deliğe bu yüzden fan işlemciyi temas etmemiş ve soğutamamış.

Geri
Yukarı