Windows 11 Ghost Spectre kullanılır mı?

Ben de aynı şeyi savunuyorum. İçi rahat eden arkadaşlar kullanabilir. Ne zaman bu konu hakkında yorum yapsam: (kalın ses) "kardeşim ben 333737 yıldır kullanıyorum başıma bir şey gelmedi gayet güvenilir" yazılıyor. Sen kullan kardeşim. Ancak bu tür modlanmış paketler güvenilir değil. Başına bir şey gelmediği gelmeyeceği anlamına gelmez.
yanı sonucta bu surumu modlayan kısının ınsıyatıfıne kalmıs. icine herhangi bisey gizlemek zor olmasa gerek..

Ben de aynı şeyi savunuyorum. İçi rahat eden arkadaşlar kullanabilir. Ne zaman bu konu hakkında yorum yapsam: (kalın ses) "kardeşim ben 333737 yıldır kullanıyorum başıma bir şey gelmedi gayet güvenilir" yazılıyor. Sen kullan kardeşim. Ancak bu tür modlanmış paketler güvenilir değil. Başına bir şey gelmediği gelmeyeceği anlamına gelmez.
Sonunda beni anlayan biri! Teşekkür ederim. Microsoft'a herkes düşman olmuş bu aralar.

3 yıldır Ghost Spectrenin ürünlerini kullanıyorum. Arkada kaynak kullanımı inanılmaz az ve gerçekten FPS artışı yapıyor ama çok abartılacak kadar değil.
Ayrıyetten de aynı bilgisayarda 1.5 yıldır ReviOS kullanıyorum. Bu bana daha az inputlag sağlıyor. Ve arkada kaynak kullanımı SuperLite'a göre bir tık daha az. Buda 4-8 GB ram'li arkadaşlar için avantaj.
Ayrıyetten meltdown checker kurdum. Devredışı bıraktım. Ekstra işlemci performansı aldım çok azda olsa.

Bu 3 yıldan önce yaklaşık 5 yıldır virüs programı da kullanmıyorum :) Bu işletim sistemlerinin arkada henüz sistem kaynaklarını kötüye kullandığını görmedim. Yok değil demiyorum. Ama görmedim.Ki gören geliştirici olur ise yayınlanıp soyunu bitirebilirler.

Hiç denemedim ama Orjinal Windows 10 Home daha az kaynak kullanıyor deniliyor. Bakabilirsiniz.
Sonunda beni anlayan biri! Teşekkür ederim. Microsoft'a herkes düşman olmuş bu aralar.
Bu tür şeylerde ürün sensin kardşm :)
Bu arada geliştiriciler arasında türk var. Sorusu olan sorabilir.

Microsoft'a kimsenin düşman olduğu falan yok, verilerin çalınsa silinse veya herhangi bir şey olsa sorumluluk sana aittir format vs atarken çıkan kullanım sözleşmesini falan okuduysan eğer üşenmediysen orada yazar sorumluluk almadıklarını ve her şeyin sana patladığını aynı şey spectre içinde geçerli okey ama o veri yine de sana zimmetli onlara değil.

Şahsi olarak 6-7 ay kullandım spectreyi ben stabillik bozulduğu için orijinal ms ürünlerine geri döndüm sonra yeniden kullandım sırf bazı ayarları oto yapıyor diye ve bir zararı dokunmadı onu bunu geçtim 2-3 tane birden av kullanmışlığım oldu yine zararlı bir tespit bulunamadı zaten gizli olsa bile veri alınıyor her türlü bunu ms de alıyor örnek Instagram'ın reklam için senin donuna kadar alması gibi, biraz mantık yapın.

Geri
Yukarı