Windows 11 indirmede kaldı

Kurulumu görev yöneticisi aracılığı ile durdurabilirsiniz evet sıkıntılı bir işletim sistemi nedenleri saymakla bitmiyor 3 ay önce kurmuştum PC artık ana menüde donuyordu abartmıyorum 32 GB ram birde bilgisayarım düşünün 32 lerde bile sorun çıkartıyor win 11 16 veya 8 ise hiç yüklemeyin oyunlarda düşük fps pc ana menüsünde donma kasmadan geçilmez bilgisayar gerçekler bunlar maalesef win 11 şuanda geliştirme aşamasında aslında beta bildiğiniz tam sürüm olduğuna aldanmayın win 10 desteği kesildikten sonra kurun en mantıklısı optimizasyon sorunları var.
ram 16 benim kullanıyordum çok fazla arka planda dediğiniz gibi olduğu için win 10 a geçtim win 11 e geçicek olma sebebim windows update kısmından win 10 a 2025 de güvenlik desteği kalkacak dediği için birde zorladığı için geçicektim dediğinizi yapacağım

Ben kullanıyorum dediği kadar değil.
Yani sizin durumunuz bilemiyorum ama benim PC 32 gb ram olmasına rağmen takılmalar oluyordu windows ana menüde geçişlerde oyunlarda özellikle arka planda çok enerji tüketiyor PC ömrünü kısaltıyor maalesef bence sizde kullanmayın tavsiyem Win 10 şuan en stabil çalışan işletim sistemi Win 11 destek bittikten sonra kurulmalı bence.

ram 16 benim kullanıyordum çok fazla arka planda dediğiniz gibi olduğu için win 10 a geçtim win 11 e geçicek olma sebebim windows update kısmından win 10 a 2025 de güvenlik desteği kalkacak dediği için birde zorladığı için geçicektim dediğinizi yapacağım
Arkadaşın verdiği bilgiler yanlış. Deneyin sevmezseniz dönersiniz geri dosya kaybetmeden.

2025 de destek kalkınca mecbur bizde geçeceğiz hocam ama şuan geçmenin mantığı yok Win 10 en stabil çalışan işletim sistemi şuan Win 11 daha hala dediğim gibi aldanmayın geliştirilme aşamasında.

Yani sizin durumunuz bilemiyorum ama benim PC 32 gb ram olmasına rağmen takılmalar oluyordu windows ana menüde geçişlerde oyunlarda özellikle arka planda çok enerji tüketiyor PC ömrünü kısaltıyor maalesef bence sizde kullanmayın tavsiyem Win 10 şuan en stabil çalışan işletim sistemi Win 11 destek bittikten sonra kurulmalı bence.
Eskidendi onlar çözüldü.

Geri
Yukarı