Windows 11 kendine admin yetkisi verdi

IceLowEx

Zeptopat
Daha fazla  
Bilgisayarıma FL Studio indirmeye çalışırken önüme gelen her şeyi kabul etmem sonucu 2 haftadır bilgisayar kilitli. Sebebi ise trustedınstaller adlı bir şeyin kendine yetki vermesi sanırım. Kendime hiçbir şekilde geri admin veremiyorum. Windows'un hiçbir şeyi çalışmıyor format atamıyorum kurtarma diskleri bile çalışmıyor. yardımcı olur musunuz?

Bilgisayarıma FL Studio indirmeye çalışırken önüme gelen her şeyi kabul etmem sonucu 2 haftadır bilgisayar kilitli. Sebebi ise trustedınstaller adlı bir şeyin kendine yetki vermesi sanırım. Kendime hiçbir şekilde geri admin veremiyorum. Windows'un hiçbir şeyi çalışmıyor format atamıyorum kurtarma diskleri bile çalışmıyor. yardımcı olur musunuz?
Allah Allah. Format bile atılmıyor mu?

Allah Allah. Format bile atılmıyor mu?

Evet. Maalesef virüs kendisine yetki verdiği için hiçbir işlem yapamıyorum. Uyarının ekran görüntüsünü almaya çalışıyorum fakat o da çalışmıyor. Ha bir de bilgisayar açıldığı ilk 5 dakika siyah ekranda kalıyor ve arkada bir şeyler çalıştırıyor

Diskin içinde önemli şeyler yoksa başka bir bilgisayardan format atmak için USB oluşturabilirsiniz. Format atabilmek için işletim sistemine erişiminiz olmasına gerek yok ama halihazırdaki sistemin içindeki şeyler silinecektir. Eğer önemli şeyler varsa diskinizi başka bir bilgisayara bağlayıp almak istediğiniz şeyleri alın içinden.

Geri
Yukarı