Windows 11 kurarken sürücü bulunamadı hatası

yildoo

Kilopat
Daha fazla  
Yan bölüme Windows 11 kuracağım lazım oluyor. Fakat Windows 11 kurarken, sürücü bulunamadı hatası alıyorum. Belli bir dosya varmış sanırım onu yazdırdığım USB belleğin içine atmam gerekiyor. Fakat izin vermiyor. Salt okunuru kalıcı olarak nasıl çözebilirim?
indirdiğim iso

Yan bölüme Windows 11 kuracağım lazım oluyor. Fakat Windows 11 kurarken, sürücü bulunamadı hatası alıyorum. Belli bir dosya varmış sanırım onu yazdırdığım USB belleğin içine atmam gerekiyor. Fakat izin vermiyor. Salt okunuru kalıcı olarak nasıl çözebilirim?
indirdiğim iso

ISO'yu hangi araç ile yazdırdın? Daha öncesinde Ventoy ile boot ettiğim bir ISO'da bur sorunu yaşamıştım.

ISO'yu hangi araç ile yazdırdın? Daha öncesinde Ventoy ile boot ettiğim bir ISO'da bur sorunu yaşamıştım.
Ventoy değilmiş sanırım. Çift tıklayınca ufak miktarda 196 mb yer açıyor. Linux ventoy indirdim, ventoy-1.0.96-livecd.iso bu şekilde dosyaya tıklayınca normalde eskiden program açılıyordu. Şuan ki programı anlamadım.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü - 2023-11-26 16-36-06.png
    Ekran Görüntüsü - 2023-11-26 16-36-06.png
    253,3 KB · Görüntüleme: 12
Ventoy değilmiş sanırım. Çift tıklayınca ufak miktarda 196 MB yer açıyor. Linux Ventoy indirdim, Ventoy-1.0.96-livecd. ISO bu şekilde dosyaya tıklayınca normalde eskiden program açılıyordu. Şu anki programı anlamadım.

Yanlış dosyayı indirmişsin.

Bu linke tıklayıp Ventoy'un direkt Linux sürümünü indirebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı