Windows 11 kurtarma menüsü açılmıyor

iNeonDragon

Kilopat
Daha fazla  
Windows 11'de Shift'e basıp yeniden başlat dediğimde tekrar başlıyor 15-20 saniye noktalar dönüyor sonra donuyor öyle kalıyor. Nasıl çözebilirim bunu.

Peki bilgisayarı açarken denedin mi? Yani tam Windows logosu döndüğü sırada güç tuşuna basılı tutup kapanıp sonra aynı işlemleri yapıp oradan girmeyi denediniz mi?
Evet ama olmuyor. Bugün servisten geldi o bölüme girmiştim. Sonra Windows 11 ile devam et dedim açtım bilgisayarı. Şimdi sıfırlamam gerekiyor ama yapamıyorum. Kendi içinde Recovery var Gelişmiş ayarlardan atacağım ama giremiyorum

Evet ama olmuyor. Bugün servisten geldi o bölüme girmiştim. Sonra Windows 11 ile devam et dedim açtım bilgisayarı. Şimdi sıfırlamam gerekiyor ama yapamıyorum. Kendi içinde recovery var gelişmiş ayarlardan atacağım ama giremiyorum.

Hocam format öneririm eğer ki atmayı biliyorsanız. Bilmiyorsanız yardımcı olabilirim tabii isterseniz.

Format atmayı biliyorumda daha önceden Recovery bölümünü silmiştim. Servise gönderdim onuda düzelttirdim. Şimdi tekrardan format atıp Recovery bölümünü devre dışı bırakmak istemiyorum. Format atınca o bölüm çalışmıyor tekrar

Format atmayı biliyorumda daha önceden recovery bölümünü silmiştim. Servise gönderdim onu da düzelttirdim. Şimdi tekrardan format atıp recovery bölümünü devre dışı bırakmak istemiyorum. Format atınca o bölüm çalışmıyor tekrar.

Hocam formatı yanlış atıyorr olmalısınız böyle bir şey yok devre dışı nasıl kalacak alakası yok kesinlikle. Format dediğim flash bellekle BIOS'tan girip format atmak. İsterseniz Windows recovery yı sıfırayabiliriz şimdi format olmadan öyle deneyebiliriz.

Hocam formatı yanlış atıyorr olmalısınız böyle bir şey yok devre dışı nasıl kalacak alakası yok kesinlikle. Format dediğim flash bellekle BIOS'tan girip format atmak. İsterseniz Windows recovery yı sıfırayabiliriz şimdi format olmadan öyle deneyebiliriz.
İçindeki Windows sürümünde özel bir script var galiba. Normal format atınca WinRE in ASUS diye bir yer çıkmıyor. ASUS ile görüştüm normal format atılınca Recovery bölümünü silmesemde tekrar aktif olmuyor

Geri
Yukarı