Çözüldü Windows 11 League of Legends açılırken "Windows belirtilen aygıta, yola veya dosyaya erişemedi."

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EgeBatur

Hectopat
League of Legends'i açmaya çalışırken "Windows belirtilen aygıta, yola veya dosyaya erişemedi. Öğeye erişmek için gerekli izniniz olmayabilir." hatası alıyorum.
Oyunu sildim geri yükledim hala aynı.

Çözüm
Silip yükledim düzelmişti şimdi tekrar aynı sorun başladı.

Ekleme: Tekrar sildim yüklüyorum yine açıldı sorunun ne olduğunu hala bulamadım.

Ekleme: Tekrar sildim yüklüyorum yine açıldı sorunun ne olduğunu hala bulamadım.
Kaspersky'i kapattim sorun çözüldü neden engelliyor bilmiyorum.
Vanguard (Valorant için yapılan anti hile programı) güncellemesi geldi Lol'e. "LeagueClient.Exe" dosyasına erişimimiz yok artık. Eğer Kısayolu kendin oluşturduysan Kısayol onun kısayoludur. Riot Client'tan aç oyunu. Ya da Windows arama yerine aratıp aç.

Vanguard (Valorant için yapılan anti hile programı) güncellemesi geldi LoL'e. "LeagueClient.Exe" dosyasına erişimimiz yok artık. Eğer kısayolu kendin oluşturduysan kısayol onun kısayoludur. Riot Client'tan aç oyunu. Ya da Windows arama yerine aratıp aç.

Hiçbir şekilde girmiyor, aynı hata. Oyunu silip yükledim, Secure Boot açık.

League of Legends'i açmaya çalışırken "Windows belirtilen aygıta, yola veya dosyaya erişemedi. Öğeye erişmek için gerekli izniniz olmayabilir." hatası alıyorum.
Oyunu sildim geri yükledim hala aynı.

Sorunu çözdünüz mü?

Ekleme: Riot Client'ten açmama rağmen olmuyordu, fakat yönetici olarak çalıştırdığımda giriş yaptı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbir şekilde girmiyor, aynı hata. Oyunu silip yükledim, Secure Boot açık.

Sorunu çözdünüz mü?

Ekleme: Riot Client'ten açmama rağmen olmuyordu, fakat yönetici olarak çalıştırdığımda giriş yaptı.
Farklı bir çözüm yolu var mı ? Ben de aynı sorunu yaşıyorum hala çözemedim.

Kaspersky'i kapattim sorun çözüldü neden engelliyor bilmiyorum.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı