Windows 11 uygulama kaybetmeden USB'siz sıfırlama

EleCTus457

Centipat
Daha fazla  
Merhaba gerçekten bütün talihsiz olaylar başıma arka arkaya geldi telefonumu kırdım ve şu an çalışmıyor ve bilgisayarımda Microsoft Store'dan Xbox'tan hatalar alıyorum hiçbir çözümü yok (hata kodu xboxta 0x80070426 belki sıfırlamadan yardımcı olabilirsiniz) çoğu şeyi denedim ve yoruldum. Telefonumu kırdığımı neden anlattım eğer format atarsam artık her şey çift faktörlü geri Steam Epic vs. yükleyemeyebilirim. Bu uygulamaları kaybetmeden nasıl format atabilirim yardımcı olur musunuz?

Merhaba gerçekten bütün talihsiz olaylar başıma arka arkaya geldi telefonumu kırdım ve şu an çalışmıyor ve bilgisayarımda Microsoft Store'dan Xbox'tan hatalar alıyorum hiçbir çözümü yok (hata kodu xboxta 0x80070426 belki sıfırlamadan yardımcı olabilirsiniz) çoğu şeyi denedim ve yoruldum. Telefonumu kırdığımı neden anlattım eğer format atarsam artık her şey çift faktörlü geri Steam Epic vs. yükleyemeyebilirim. Bu uygulamaları kaybetmeden nasıl format atabilirim yardımcı olur musunuz?

Ayarlardan sıfırlayabilirsin.

Merhaba gerçekten bütün talihsiz olaylar başıma arka arkaya geldi telefonumu kırdım ve şu an çalışmıyor ve bilgisayarımda Microsoft Store'dan Xbox'tan hatalar alıyorum hiçbir çözümü yok (hata kodu xboxta 0x80070426 belki sıfırlamadan yardımcı olabilirsiniz) çoğu şeyi denedim ve yoruldum. Telefonumu kırdığımı neden anlattım eğer format atarsam artık her şey çift faktörlü geri Steam Epic vs. yükleyemeyebilirim. Bu uygulamaları kaybetmeden nasıl format atabilirim yardımcı olur musu.

Sıfırla düğmesine bas verilerimi saklaya bas sıfırlayacak veriler gitmeyecek.

Hocam telefon şart. Sadece bilgisayar için demiyorum ancak telefonsuz bu hayat geçmez. Özellikle sizin için. Yeni telefon almayacak mısınız?

Sıfırla düğmesine bas verilerimi saklaya bas sıfırlayacak veriler gitmeyecek.

Merhaba hocam veri dediği şey dosyalarım. Kaldıralacak uygulamalar arasında gözüküyor istediğim uygulamalar.

Hocam telefon şart. Sadece bilgisayar için demiyorum ancak telefonsuz bu hayat geçmez. Özellikle sizin için. Yeni telefon almayacak mısınız?

Hocam kesinlikle geçmiyor şu anlık ne yapacağımı bilmiyorum telefonumu servise mi göndereceğim yoksa internetten alıp kendim mi yapacağım vs. bir fikrim yok şu anlık. Bir de sinir olduğum şey ekranı kırılmadı hocam düştü büyük ihtimalle içten darbe yedi yorum yok :(

Hocam sizin şuan sorununuz xbox'taki hata değil mi? Eğer sorun buysa konuyu biraz fazla uzatmışsınız. Sadece hata kodunu ekleyip xbox hata veriyor da diyebilirdiniz. Böyle biraz anlaması zor olmuş açıkçası. Ben hala sorunun tam olarak ne olduğundan emin değilim.

Geri
Yukarı