Windows 11 yükseltmesinde dosyalar silinir mi?

Mehmet Kaan71

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben Windows 10 kullanıyorum ama bilgisayar başlarken veya önüme Windows 11'e geçin Windows 10'a 2025 güvenlik desteği kaldırılacak diyor. Ben de bilgisayarımda çok fazla oyun olduğu için dosyaların gitmesini istemiyorum. Buradan güncellersem dosyalar gider mi acaba?

resim_2024-05-12_143248863.png

Merhaba. Ben Windows 10 kullanıyorum ama bilgisayar başlarken veya önüme Windows 11'e geçin Windows 10'a 2025 güvenlik desteği kaldırılacak diyor. Ben de bilgisayarımda çok fazla oyun olduğu için dosyaların gitmesini istemiyorum. Buradan güncellersem dosyalar gider mi acaba?

Eki Görüntüle 2193710
hayır sadece güncellemeniz yeterli olacaktır

Güncelleme dosyalarınıza etki etmediği gibi eğer beğenmezseniz, güncellemeyi ayarlardan geri alabilirsiniz ve bu geri alma işlemiyle birlikte bilgisayarınız güncellemeden önce neyse ona göre dönecektir.

Tabii bunun belli olmayan bir süresi var değişiyor. Mesela bende 1 hafta sonra kayboldu güncellemeyi geri alma arkadaşta 3 günde gitmiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncelleme dosyalarınıza etki etmediği gibi eğer beğenmezseniz güncellemeyi ayarlardan geri alabilirsiniz ve bu geri alma işlemiyle birlikte bilgisayarınız güncellemeden önce neyse ona göre dönecektir.

Tabii bunun belli olmayan bir süresi var değişiyor. Mesela bende 1 hafta sonra kayboldu güncellemeyi geri alma arkadaşta 3 günde gitmiş.
1715517490242.png

Böyle kaldı ne yapmam lazım bilgisayarı kapatıp açyıorum aynı böyle kalıyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı