Windows 11'e geçilmeli mi?

Selamlar. Windows 10'dan sıkıldım ve Windows 11'e geçmek istiyorum ama aklıma takılan bir şey var. Sistemimde 4 GB RAM ve Samsung SSD var ve Windows 10 gayet stabil çalışıyor. Windows 11'e geçersem RAM kullanımı ciddi bir şekilde artar mı? Yani performansta bir düşüş olur mu?

Bir de sizce yükseltme ile mi yoksa sıfır kurulum ile mi geçmeliyim? Yani geçiş şeklim de performansa etki eder mi?

Gerek yok çünkü muhtemelen FPS kaybı yaşarsınız diye düşünüyorum 4 GB RAM.

Hocam hiçbir şekilde ısınma yoktu bu arada bence aşırı ön yargılılık var ya da belki de ben alışmışımdır :D 10'dan fazla ke yükledim çünkü.

Ya hocalarım ne dedim size :D @Shadownight @Lemvo
Valla çok şaşırtıcı. Yüzyılın sorusu oldu bu Windows 10 mu Windows 11 mi, şakasız. Bir kararada varamıyor insan bu yorumlardan sonra :D.

Şiddetle öneriyorum daha bugün geçtim ben de ve o kadar fark ediyor ki. Sistem bir ferahladı kendine geldi sanki çok daha hızlı ve güzel bir arayüzü var bayıldım. 4 GB RAM'in varmış sonradan fark ettim de sen 4 GB RAM'le Windows 10'u nasıl kullanıyorsun ya 11'i ben 16 GB kullananlar için öneriyorum. Eski laptopum 8'di onda bile zar zor kullanırdım Windows 10'u 4'le Allah yardımcın olsun dostum.

Geri
Yukarı