Windows 11'e geçiş nasıl yapılmalı?

gallee

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar sistemim 4070, Ryzen 5 7600X, 2x16 GB 6000MHz. Sizce Windows 11'e geçmeli miyim? Geçersem temiz mi kurulum yapmalıyım yoksa direk Update ile mi yapmalıyım? Pek mühim değilse Update ile geçmeyi düşünüyorum.

Merhaba arkadaşlar sistemim 4070, Ryzen 5 7600X, 2x16 GB 6000MHz. Sizce Windows 11'e geçmeli miyim? Geçersem temiz mi kurulum yapmalıyım yoksa direk Update ile mi yapmalıyım? Pek mühim değilse Update ile geçmeyi düşünüyorum.
Hocam Update ile geçin pek bir değişiklik olmuyor.

Nasıl yapılacağını bilmiyorum ama bu sistemle henüz geçmemeniz kabahat.

Ben temiz kurulum ile geçilmesini öneriyorum fakat aşırı derecede mühim değil, bir sorun olursa o zaman temiz kurulum yaparsınız. Ayrıca evet bence geçilmeli.
Hocam sorun olduğunu nasıl anlarız driver falan sıkıntı çıkarır mı?

Hocam ilk başta yükseltme olarak yaptım fakat çözünürlük problemleri yaşadım o yüzden sıfırdan kurdum şuan gayet iyi. Windows 10'dan daha iyi. Teşekkürler.

Son düzenleme:
Hocam sorun olduğunu nasıl anlarız driver falan sıkıntı çıkarır mı?

Hocam ilk başta yükseltme olarak yaptım fakat çözünürlük problemleri yaşadım o yüzden sıfırdan kurdum şuan gayet iyi. Windows 10'dan daha iyi. Teşekkürler.
Rica ederim hocam, anlatmak istediğim buydu. Driver problemleri, yazılımsal problemler, mavi ekran hataları ile karşılaşabilirsiniz ki zaten bir sorunla karşılaşmışsınız. Temiz kurulum yapmanız daha iyi olmuş.

Ben güncelleme ile de geçtim temiz de geçtim kalıntılar oldupundan dolayı Temiz kurulum öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı