Windows 11'e geçişteki hatalar için ne yapılmalı?

us1991

Centipat
Daha fazla  
Selam. Bugün yeni RAM ile almamla birlikte Windows 11'e geçmek için bilgisayarı açtım ve böyle bir hata ile karşılaştım. Ne yapmam gerekiyor?

w11.JPG

1 yıl kullanıp tekrar 10'a geri dönmüş olan biri olarak söylüyorum geçmeyin, çok kararsız bir sürüm. Ayrıca TPM 2.0 desteklemiyorsa hiç geçmeyin.
Katılıyorum, evet güncel bir sürüm ama bence tam oturmadı. Laptop'umu 10dan 11e yükselttim ve 10a geri dönmeyi düşünüyorum.

Anakartınız nedir? Bios'a girip TPM 2.0 ve Secure Boot aktif edilmeli diye biliyorum Windows 11 geçiş için.

Ekleme: Yukarıda ki arkadaşlara cevap olarak söylüyorum. Ben de uzun zamandır Windows 11 kullanıyorum ve Windows 10'a göre çok bir eksisini görmüyorum. O yüzden anakartınız TPM 2.0 destekliyor ise denemenizi öneririm. Ben denediğim günden bu yana severek kullanıyorum.

İşlemcin Intel 10. nesil ve üzeriyse geçmende çok bir sakınca görmüyorum fakat geçerken kimse bilgisayarının bozulmasına karşı sorumluluk almaz, bir sorun meydana gelirse garanti dışı kalabilir.

İşlemcin Intel 10. nesil ve üzeriyse geçmende çok bir sakınca görmüyorum fakat geçerken kimse bilgisayarının bozulmasına karşı sorumluluk almaz, bir sorun meydana gelirse garanti dışı kalabilir.
9. Nesil hocam

Anakartınız nedir? Bios'a girip TPM 2.0 ve Secure Boot aktif edilmeli diye biliyorum Windows 11 geçiş için.

Ekleme: Yukarıda ki arkadaşlara cevap olarak söylüyorum. Ben de uzun zamandır Windows 11 kullanıyorum ve Windows 10'a göre çok bir eksisini görmüyorum. O yüzden anakartınız TPM 2.0 destekliyor ise denemenizi öneririm. Ben denediğim günden bu yana severek kullanıyorum.
b450m s2h olması lazım hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı