Windows 11'in oyun performansı nasıldır?

Bende hayatımda yaşamadığım mavi ekran hatalarını windows 11'de yaşadım. Not: Şimdilik bir mavi ekran hatası almıyorum.

Hakikaten kalanlara sabır diliyorum. Bilgisayar ve işletim sistemlerini oyun oynamak veya görsel görünüm dışında bilmeyen insanlar, bilgi edinmek isteyenlere böyle saçma sapan argümanlar sunarak farklı lanse ediyor ve kendilerini de bilgili sanıyor ya, sabır diliyorum herkese.
Kendimi bilgili ilan etmedim, temasını sevmediğimi söyledim. Ekstra şuyu iyi buyu kötü demedim ve elbette Windows 10'dan çok daha iyi yanları da var kötü kalan yanları da var. Lütfen tartışmayalım hocam konu burada kapansın. :)

Ama altyapıda Windows 11'de köklü değişiklikler var. Mesela Windows 11'le birlikte gelen threat director olmasaydı verimli bir şekilde iintel 12.nesil veya üstü işlemcileri kullanamazdık.

Burayı kapatmam söyleniyor ama bir oyun için güvenliği kapatmam. Burası da koruyor mu oda ayrı videonun konusu:)
Ekran Görüntüsü (6).png

Hakikaten kalanlara sabır diliyorum. Bilgisayar ve işletim sistemlerini oyun oynamak veya görsel görünüm dışında bilmeyen insanlar, bilgi edinmek isteyenlere böyle saçma sapan argümanlar sunarak farklı lanse ediyor ve kendilerini de bilgili sanıyor ya, sabır diliyorum herkese.
Konuyu açan arkadaş oyunlarda fps artışı hakkında soru sormuş. "kendi fikrimi" beyan ettim. Herhangi bir net cevap vermedim net bir bilgim olmadığı için. Nereden bu kanıya vardığınızı anlamadım. Çok bilgilisiniz anladığım kadarıyla arkadaşa net cevabını verdip geçin polemiğe girmeye gerek yok.

Çünkü bilgin yok dostum. Senin bir bilgin yok. Bilgin olmadan fikrin olduğu için sana soru sordum zaten. Sorunun cevabında da demagoji geldi. İyi forumlar sana bu kafa ile.
Yeterli bilgimin olmadığı için sadece kendi düşüncemi belirttim. Herhangi bir yanlış bilgi de vermedim çünkü bilgi vermedim. Gereksiz abarttın sanada iyi forumlar.

Aynı değişen bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı