Windows 22H2 güncellemesinden sonra FPS değerleri düştü

İşletim sistemi
Windows 10

GrandST

Decapat
RAM
4gb ddr3
SSD veya HDD modeli
HDD
Ekran kartı
AMD Radeon R7 200 Series
İşlemci
İntel İ5 Core 3.20 ghz
Hazirana girmeden önce PC de CS:GO falan oynarken 60 70 FPS alıyordum sonra Windows 22H2 her neyse işte o Update'yi indirdim. Simdi CS:GO'da 15 FPS ortalama alıyorum. Hem de ana menude. Diğer yandan güc kaynagının fanı calısmıyor. Bu da etkiliyor mu FPS'yi? Half-Life 1 de bile kasıyor.

Hazirana girmeden önce PC de CS:GO falan oynarken 60 70 FPS alıyordum sonra Windows 22H2 her neyse işte o Update'yi indirdim. Simdi CS:GO'da 15 FPS ortalama alıyorum. Hem de ana menude. Diğer yandan güc kaynagının fanı calısmıyor. Bu da etkiliyor mu FPS'yi? Half-Life 1 de bile kasıyor.

19H1 ve 21H1 sürümleri daha iyi. Ama sistemin düşük ben sana 1809 öneririm. Devamlı CS:GO oynuyorsan Windows 8.1 daha iyi düşük sistemlerde.

Yakın zamanda RAM'i 8 GB'ye yükselticez olursa Windows 10 da kasmalar gider mi çünkü tarayıcı oyunları falanda kasıyor.

RAM ile FPS yükselmez ki en fazla 2-3 FPS yükselir. RAM kaynaklı droplar gider yanlışım varsa düzeltin yine ben düzeltirim yazımı. Sistemin neredeyse tamamının bence yükseltilmesi lazım bana kalırsa. İşlemciniz kaçıncı nesil bu arada onu da yazarsanız iyi olur.

RAM ile FPS yükselmez ki en fazla 2-3 FPS yükselir. RAM kaynaklı droplar gider yanlışım varsa düzeltin yine ben düzeltirim yazımı. Sistemin neredeyse tamamının bence yükseltilmesi lazım bana kalırsa. İşlemciniz kaçıncı nesil bu arada onu da yazarsanız iyi olur.

Bilgisayarım maalesef Turbox. İşlemcimde bununla birlikte 1.nesil.

Geri
Yukarı