Windows 7 32 Bit kurulum CD'si

BeyazEmre37

Kilopat
Merhaba, ben Windows 7 64 Bit geçmek istiyorum ama benim PC'm 32 Bit kurulu olduğundan hazirladigim CD format atmıyor. 64 Bit'i bilgisayarciya ayarla dedim, öyle olmuyor 50 TL'ye format atiyim dedi. 50 TL biraz fazla yarim saatlik format için, ben yapabilirim. Tüm bilgisayarlarımda 32 Bit. CD hazırlayıp bana istediği fiyata satabilir, Esenler ya da forum İstanbul da bulusabiliriz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Satmak yerine burada ayarlayalım ne dersiniz?
1- Öncelikle bir tane DVD alıyoruz (CD olmaz)
2- İnternetten Windows 7 64 bit İSO indiriyoruz (TechBench by WZT (v4.1.1) kullanın)
3- Bilgisayarımıza Rufus adlı uygulamayı kuruyoruz
4-
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki adımları takip ediyoruz
@BeyazEmre37, kurarken hata verdiği için format atmak gerekir ama kurulum DVD'si ayarlayabilirsiniz 32 bit sistemde de.

Yarın bunu deniycem inşallah olur DVD yerine USB kullanabiliyor muyuz çünkü buralarda DVD satan olamıyacağını düşünüyorum CD satıyorlar DVD değil

Kardeş youtube de nasıl format atılacağına dair bir sürü video var. İso dosyası hazırlamadan tut windows 10 kurulumuna kadar her şey tertemiz anlatılmış. bunu öğrenmen en fazla yarım saatini alır.
eğer elinde 8gb usb varsa kurulum için sana yardım edebilirim.
windows 7 64 bit ede öyle istekle geçilmez işlemcin kaçbit ise onu yükliyceksin.
bilgisayatıma sağ tıklayıp özellikler de bakim orda işlemcin 32 bit mi yoksa 64 bitmi yazıyor.

Geri
Yukarı