Windows 7 ISO dosyası

İnsan.exe

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler bana Windows 7 Ultimate 64 bit güvenli ve sağlam bir ISO dosyası lazım önceden bu forumda bir sayfa vardı ondan yüklemiştim ama o sayfayı artık bulamıyorum ha bir de atmışken eğer etkinleştirebileceğım OEM key veya sitesi biliyorsanız onu da atarsanız güzel olur şimdiden teşekkür ederim.

Windows 7 ISO dosyaları burada var

Windows 7 ISO dosyaları burada var.

Hocam digerleri gibi direk indirip USB'ye yazdırıyoruz değil mi yoksa başka şeylerde var mı?

Buyurun.

Bilgisayarınızda eski donanımlar varsa Windows 7 kullanabilirsiniz benim bilgisayarım 2013 version fakat Windows 7 kurduğumda bir türlü internet sürücülerini bulamıyorum.
İşin özeti yeni bir bilgisayara Windows 7 kuramayabilirsiniz.

Ben indirdikten sonra Rufus programı ile flash belleğe yazıp eski bilgisayarımda kurdum.

Anladım hocam peki OEM key i alabileceğim bir site var mı ücretsiz bir şekilde kullanabalicegim.

Bilgisayarınızda eski donanımlar varsa Windows 7 kullanabilirsiniz benim bilgisayarım 2013 version fakat Windows 7 kurduğumda bir türlü internet sürücülerini bulamıyorum.
İşin özeti yeni bir bilgisayara Windows 7 kuramayabilirsiniz.

Hocam daha önceden kurmuştum Windows Update hata veriyordu intten birkaç şey indirip cozmustum.

Buyurun.

Hocam tamindirden şikayet edenler çok oluyor o yüzden fazla güvenmiyorum yine de tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı