Çözüldü Windows 7 nasıl etkinleştirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

UnFrGvnG

Decipat
Windows 7 Home Premium 32 Bit sürümünü kullanıyorum. Lisansın dolmasına az kaldı. Bunu kalıcı olarak, ücretsiz bir şekilde nasıl etkinleştirebilirim?

Çözüm
Hocam başka yolu var mıdır bunu güvenli bir şekilde etkinleştirmenin?

Trojan var hocam, tarama ile gider mi ki?

Güvenli yolu tabii ki lisans satın almak.

Lisans alamam dersen loader ile etkinleştir. Sonrasında Loader'ı siler bilgisayarı iyi bir antivirüs ile taratırsın.
CMD aracılıgıyla KMSpico ile yapan var. İnternetten 50-200TL arasına key alıp yapan var. Ancak Windows 7 için hala keyler satılıyor mu ve çalışıyor mu bilmiyorum.

Ücretsiz bir şekilde korsan dışında etkinleştiremezsiniz.
Ama CMD'yi yönetici çalıştırıp şöyle deneme süresini uzatabilirsiniz;

Kod:
slmgr -rearm

Yeniden başlatın komuttan sonra. Böylelikle 30 gün daha uzayacak. Ve biten 30 günlerin peşine yanlış hatırlamıyorsam 3 defa daha kullanabilirsiniz.

Ücretsiz bir şekilde korsan dışında etkinleştiremezsiniz.
Ama CMD'yi yönetici çalıştırıp şöyle deneme süresini uzatabilirsiniz;

Kod:
slmgr -rearm

Yeniden başlatın komuttan sonra. Böylelikle 30 gün daha uzayacak. Ve biten 30 günlerin peşine yanlış hatırlamıyorsam 3 defa daha kullanabilirsiniz.
Bu yöntemi biliyorumsa ben kalıcı etkinleştirmek istiyorum hocam.

CMD aracılıgıyla KMSpico ile yapan var. İnternetten 50-200TL arasına key alıp yapan var. Ancak Windows 7 için hala keyler satılıyor mu ve çalışıyor mu bilmiyorum.
Yani desteği bitmiş bir işletim sistemi için para verip etkinleştirmek ne kadar mantıklı bilmiyorum.
Başka yolu yokmudur?
Ücretsiz keyleri denedimde sürekli 0x80072f8f
şu hatayı verdi.

Key yazarak etkinleştiremez miyim?

O Windows sürümlerine pek güvenmiyorum, desteğide kesilmiş ya zaten. Technopattan indirdim bu Windows 7'i

Windows Loader ile yapıyorlar birde. Güvenli bir yöntem mi o?

Son düzenleme:
Key yazarak etkinleştiremez miyim?

O Windows sürümlerine pek güvenmiyorum, desteğide kesilmiş ya zaten. Technopattan indirdim bu Windows 7'i

Windows Loader ile yapıyorlar birde. Güvenli bir yöntem mi o?
Bizim dediklerimiz windows 7 sıfırdan kur değil, program aracılığı ile key programı indirip otomatik lisans yapıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı