Çözüldü Windows 7'de internete bağlanılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SF martinez

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, dün Windows XP'den Windows 7 Basic Pro'ya geçiş yaptım. İşletim sistemi düzgün çalışıyor ama hemen dibimdeki modeme Wi-Fi ile bağlanmıyor. Şifreyi giriyorum, ya sınırlı erişim diyor ya da hiç bağlanmıyor. Bilgisayar internetsiz hiçbir işe yaramıyor.

Çözüm
@DNA denetim masasına girdim ama onu bulamadım, ne yapmaliyim?

Windows 7 sekmesine bakın.

"Ağ Bağdaştırıcısı sorun gidericisini açmak için Başlangıç düğmesini ve ardından Denetim Masası'ı seçin. Arama kutusuna sorun gidericisi yazın ve Sorun Giderme > Tümünü görüntüle > Ağ Bağdaştırıcısı'nı seçin."

Merhaba, dün Windows XP'den Windows 7 Basic Pro'ya geçiş yaptım. İşletim sistemi düzgün çalışıyor ama hemen dibimdeki modeme Wi-Fi ile bağlanmıyor. Şifreyi giriyorum, ya sınırlı erişim diyor ya da hiç bağlanmıyor. Bilgisayar internetsiz hiçbir işe yaramıyor.

Hocam konuyla alakasız olacak ama XP nasıl kullandınız?

Wi-Fi kapatıp açmayı deneyin. Bağdaştırıcı ayarlardan devre dışı bırak deyin sonra etkinleştir deyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
@DNA denetim masasına girdim ama onu bulamadım, ne yapmaliyim?

Windows 7 sekmesine bakın.

"Ağ Bağdaştırıcısı sorun gidericisini açmak için Başlangıç düğmesini ve ardından Denetim Masası'ı seçin. Arama kutusuna sorun gidericisi yazın ve Sorun Giderme > Tümünü görüntüle > Ağ Bağdaştırıcısı'nı seçin."

Çözüm
@DNA Denetim Masası'na girdim ama onu bulamadım, ne yapmaliyim?

@ahmttrn hocam size zahmet yardım etseniz.

Sürücü güncelleştirmesi olmamıştır. En son arkadaşın attığını deneyin. Aygıt Yöneticisi'nden de Wi-Fi sürücüsünü bulup güncelleştir deyin. Ardından bilgisayar üzerinden seçe tıklayın ve seçili olan yerine bir alttakini seçin.

Pekala teşekür ederim. Çalıştı. Artık bağlanabiliyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.
@Mehmet.Palabiyik hocam lisans anahtarı gitmesin diye idare ediyordum.😁

Bağdaştırıcı ile mi güncelleme ile mi çözdünüz? Sonradan görenlere yardımcı olsun diye.

Geri
Yukarı