Steam Windows 7'de Steam kullanmak mümkün mü?

Biliyorsunuz ki Steam Windows 7 ve Windows8'den desteğini kesti. Şimdi donanımsal olarak zayıf bir sisteme sahip olduğum için Steam için Windows 10 kurabilecek halde değilim. Steam'ı Windows 7'de kullanmak için yöntemler var mı?

Maalesef değil. Windows 10 LTSC kurabilirsiniz fazla kasmıyor.

Steam şu anda Windows 7'de çalışıyor. Kurup oyunlarınızı oynayabilirsiniz.
Nasıl çalışıyor? Bende hiçbir şekilde olmuyor. girilmiyor. Acaba siteden tekrar mı kurmalıyım?

Maalesef değil. Windows 10 LTSC kurabilirsiniz fazla kasmıyor.

Maalesef şuan düşünmüyorum. Belki sisteme güçlendirme yapınca bu işletim sistemine geçerim.

Nereye girilmiyor? Eğer hatalıysa yeniden kurabilirsin.
Valve, 1 Ocak 2024 tarihinden itibaren Windows 7 ve 8 işletim sistemleri için Steam desteğini sonlandırdı. Steam, Windows 7 ve 8 çalıştıran bilgisayarları desteklemeyi durdurdu. 1 Ocak 2024 tarihi itibarıyla Steam istemcisi, işletim sisteminin eski sürümlerine sahip bilgisayarlarda çalışmayacak. Ben bundan bahsedıyorum. Bu sorunu aşabilecek şeyler arıyorum.

Valve, 1 Ocak 2024 tarihinden itibaren Windows 7 ve 8 işletim sistemleri için Steam desteğini sonlandırdı. Steam, Windows 7 ve 8 çalıştıran bilgisayarları desteklemeyi durdurdu. 1 Ocak 2024 tarihi itibarıyla Steam istemcisi, işletim sisteminin eski sürümlerine sahip bilgisayarlarda çalışmayacak. Ben bundan bahsedıyorum. Bu sorunu aşabilecek şeyler arıyorum.

Anladımda siz şimdi Steam'in Windows 7'de güncel çalışan sürümünümü istiyorsuz?

Anladımda siz şimdi Steam'in Windows 7'de güncel çalışan sürümünümü istiyorsuz?
Hayır bunun bir açma yolu kaldımı onu bulmak istiyorum. Bir oyun var kısayolunu eklemeden çalıştıramıyorum o oyunun kısayolunu eklemem için Steam'ı kullanmam lazım. Steam'ı da kullanamıyorum işte.

Hayır bunun bir açma yolu kaldı mı? Onu bulmak istiyorum. Bir oyun var kısayolunu eklemeden çalıştıramıyorum o oyunun kısayolunu eklemem için Steam'ı kullanmam lazım. Steam'ı da kullanamıyorum işte.

Normal şekilde Steam'i kurup açabilirsiniz, fakat kurduğunuzda dahi açılmıyorsa sebebini bilmiyorum.

Geri
Yukarı