Windows 7'ye elveda diyorum

Windocuk

Picopat
Daha fazla  
Hala 7 kullanan var mı?

Şu an cebelleştiğim ekran sorununu çözdüm ve şimdi içinde 7 Ultimate olan bilgisayarıma 11 yapıyorum. Mazide kaldın, seni çok özleyeceğiz.

Ben çok uzun seneler kullandım, çocukluğum Windows 7 ve onun oyunlarıyla geçti. Ama ben şu tayfadan değilim "eskiler iyiydi abi ya, Windows 7 en iyisidir" şu an bana göre Windows 10 ve özellikle Windows 11, Windows 7'nin 1000 katı.

Hala 7 kullanan var mı?

Şu an cebelleştiğim ekran sorununu çözdüm ve şimdi içinde 7 Ultimate olan bilgisayarıma 11 yapıyorum. Mazide kaldın, seni çok özleyeceğiz.

Antivirüs olmadan tarattığım 16 bilgisayarı kastıran virüs, 2'si reklam ve trojan virüsü olmak üzere hala kullanıyorum.

Ben çok uzun seneler kullandım, çocukluğum Windows 7 ve onun oyunlarıyla geçti. Ama ben şu tayfadan değilim "eskiler iyiydi abi ya, Windows 7 en iyisidir" şu an bana göre Windows 10 ve özellikle Windows 11, Windows 7'nin 1000 katı.
Alışmana ve yaşadığın şeylere bağlı. Ben hiç bilgisayarı Windows 10'da veya 11'de kastığında daha fazla kullandığını görmedim.

Windows 7 kullananlar yavaş yavaş limanda ayrılıyor(Windows 7'den yazıyorum hala ayakta elbet bir gün diyelim)
Sanada selam olsun 🙌🏻

Artık mazide kaldı maalesef. Windows 10 onun koltuğuna anca oturabildi kullanıcıların gözünde. Windows 11 en iyisidir bence yüksek sistemlerde özellikle.
Ben 2006 model sistemime 11 yükledim şimdilik sıkıntı yok sadece fazla RAM alıyor başta sonra temizleyince oluyor. İnşallah yenilicem

Geri
Yukarı