Rehber Windows 7'ye ocak 2023'e kadar güncelleme aldırma rehberi

Mesajınızı gördüm.
Hemen yapıyorum.

@GokhanYigitGya bir sorum daha olacaktı. Ben bilgisayarımı oyun için kullanıyorum.
Şu konuya bir bakar mısınız?
Bu adımları takip etsem nasıl olur?
Sadece orada önerilen güncelleştirmeleri yükleyip Windows'umu kullanabilir miyim?

Tabii ki kullanabilirsiniz ama tavsiye etmiyorum.
Çünkü Microsoft güvenlik güncelleştirmeleri ile işletim sisteminde bir sürü açık kapatıyor.

@GokhanYigitGya güncellemeleri denetledim ve 171 önemli ve 42 isteğe bağlı güncelleştirme buldu. Güncellemeleri yüklüyorum.
Hazır yazarken sormak isterim. 171 önemli güncelleştirme var fakat kendisi 170 tanesini seçmiş. Bir sorun olmaz diye düşünüyorum.
Güncelleme sonrası haber vereceğim.

Dosya Ekleri

• 1662749988642.png
    1662749988642.png
    29,3 KB · Görüntüleme: 55
@GokhanYigitGya güncellemeleri denetledim ve 171 önemli ve 42 isteğe bağlı güncelleştirme buldu. Güncellemeleri yüklüyorum.
Hazır yazarken sormak isterim. 171 önemli güncelleştirme var fakat kendisi 170 tanesini seçmiş. Bir sorun olmaz diye düşünüyorum.
Güncelleme sonrası haber vereceğim.

170 güncelleme bittikten sonra 1 güncelleme daha gözükür o gözüken güncellemeyi de yaparsanız sorun olmaz.😄

170 güncelleme bittikten sonra 1 güncelleme daha gözükür o gözüken güncellemeyi de yaparsanız sorun olmaz.😄

Ben de 4 adet güncelleme çıktı ama onları yaptıktan sonra güncelleme gelmedi ve sadece manuel olarak güncelleme yapabiliyorum. Neden acaba Ultimate kullanmamdan mı?

Arkadaşlar bir türlü çözüm bulamadım. Güncelleştirmeleri yükleyince bilgisayar daha açılmıyor otomatikman başlangıç onarıma geçiyor. Şu anlık içine güncellemeler entegre edilmiş bir iso indirip kurdum onunla idare ediyorum.

Sorunu çözdüm, eksik olan güncellemeleri UpdatePack7R2 ile alınca düzeldi, ayrıca alıntı yaptığın yerde güncel olmayan sürümler için sırası ile şunları kurup bypass yapılmasını tavsiye ediyorlar kb4592510> kb4575903> kb4601347> kb4586768> kb4601363> kb4578952. İyi forumlar.

Geri
Yukarı