Windows 8.1 "giriş noktası bulunamadı" hatası

Mysed

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Geçen ay Windows 8.1 embedded işletim sistemini bilgisayarımın hızlanması amacıyla indirdim. Fakat TeamSpeak3'te uzun süredir api-ms-win-crt-string/convert/core gibi hatalar alıp dosya konumuna ilgili .dll dosyasını atarak hallediyordum. En sonunda böyle bir hata çıktı, ne yapacağımı bilmiyorum. Bir an önce sorunu çözmem gerekiyor. Dört gündür çözemedim ve bana yardım edebilirseniz gerçekten sevinirim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    20,4 KB · Görüntüleme: 71
Merhaba. Geçen ay Windows 8.1 embedded işletim sistemini bilgisayarımın hızlanması amacıyla indirdim. Fakat TeamSpeak3'te uzun süredir api-ms-win-crt-string/convert/core gibi hatalar alıp dosya konumuna ilgili .dll dosyasını atarak hallediyordum. En sonunda böyle bir hata çıktı, ne yapacağımı bilmiyorum. Bir an önce sorunu çözmem gerekiyor. Dört gündür çözemedim ve bana yardım edebilirseniz gerçekten sevinirim.

Niye onu indiriyorsun ki? O versiyon küçük işler için yapılmış zaten, programların birçoğu olmadığı için hızlı çalışıyor.

Programı tamamen kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyebilir misin? DLL kitaplığı bozulmuşa benziyor. Yine de 64 bit bir işletim sistemine sahipsen 32 bit uygulama çalıştırdığın zaman uyumsuzluklardan dolayı bu hatayı alıyor olabilirsin. 64 bit işletim sistemi mi kullanıyorsun?

Yeni konular

Geri
Yukarı