Windows 8.1 nasıl kurulur?

Windows 8.1'i nasıl kurarım? Ve internet driverlarını nasıl kurarım?
Buradan anlatsam uzun olacak gibi hocam.Youtube'a Windows 10 nasıl kurulur yaz aynı işlemleri Windows 8 için yaparsın.Ya da direkt videosu varsa Windows 8.1 nasıl kurulur diye yaz.Ama sakın korsan falan kurma.Zaten ücretsiz kurabiliyosun orijinalini.

Windows 10 gibi normal ISO dosyasını Windows'dan indirip ondan sonra ise ISO to USB tarzı programlar aracılığı ile USB belleği boot yapıp bilgisayarınızın BIOS ekranından USB belleği seçerek devam etmeli yönergelere uymalısınız sonra bilgisayar açıldığında driver tanınmıyorsa (internet dahil) telefon aracılığı ile indirerek bilgisayara ilk olarak internet sürücüsünü akabinde ise diğer sürücüleri internet üzerinden kurabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam ben bu videodan yaptım. İşe yarıyor.

Windows 10 gibi normal ISO dosyasını Windows'dan indirip ondan sonra ise ISO to USB tarzı programlar aracılığı ile USB belleği boot yapıp bilgisayarınızın BIOS ekranından USB belleği seçerek devam etmeli yönergelere uymalısınız sonra bilgisayar açıldığında driver tanınmıyorsa (internet dahil) telefon aracılığı ile indirerek bilgisayara ilk olarak internet sürücüsünü akabinde ise diğer sürücüleri internet üzerinden kurabilirsiniz.
Telefonsuz olmaz mı hocam ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam ben bu videodan yaptım. İşe yarıyor.

Bu videoyu öneririm kardeşimin bilgisayarına format atarken işe yaradı.

Yeni konular

Geri
Yukarı