Windows 8.1 olan laptop Windows 7 nasıl yapılır?

Giriş şifresi unuttum. Formatlayim dedim ama yavaş 7 yukleyim dedim. Nasıl yapabilirim?

Bir flash bellek alıp internet cafelerden yapabilirsiniz adım adım giderek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradan 64 Bit Windows 7 yükleyin sonra.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu video ile halledersiniz çok zor bir şey değil.

flasha yazdım ıso dosyasını ve bıostan boot olarak 1.sırada flash secılı ama tuhaf sekılde kalıyorç foto atcam telefona geceyım

Bu şekilde kalıyor. Üste kırmızı bir çizgi çıkıyor. Normalde yok bu çizgi. Tekrar başlatıp flash çıkınca normal win8.1 açılıyor

Dosya Ekleri

• 17152695183822912364834092316703.jpg
    17152695183822912364834092316703.jpg
    82,7 KB · Görüntüleme: 22
sorun zaten bu ekran hocam. gıtmıyor. kalıyor burada. basacak tus yok klavyeden tuslara basıyorum vs tepkı vermıyor. kaldı burada. :D
Hocam bendede oldu. Dualboot olarak kuracaktim ama UEFI açikti. Virtualbox kurunca UEFI açtım aynı çizgi yaptı. UEFI kapattım devam etti. UEFI destekleyen bir sürümü var mı bilmiyorum. Ama galiba kurma yöntemleri varmış bulursanız banada söyler misiniz bende dualboot kurarım :D

Son düzenleme:
Hocam bendede oldu. Dualboot olarak kuracaktim ama UEFI açikti. Virtualbox kurunca UEFI açtım aynı çizgi yaptı. UEFI kapattım devam etti. UEFI destekleyen bir sürümü var mı bilmiyorum. Ama galiba kurma yöntemleri varmış bulursanız banada söyler misiniz bende dualboot kurarım :D
Valla vazgeçtim dün. Kullandığım laptop değil. Duruyodu bi bakayım diye açtım. Vazgeçtim 😂

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı