Windows 8.1 Service Host:Local Service Yüksek CPU Kullanımı

Ardi

Kilopat
Yer
KOSOVA-PRIZREN
Daha fazla  
Merhaba arkadaslar, resimde gordugunuz islem islemciyi yiyip bitiriyor. Bu neden kaynaklaniyor ve bu islem ne ise yariyor ? Nasil bu sorundan kurtulunur ?

Untitled.png

Untitled.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayrıntılar(Details) girin. Svchost'un karşısında sisteminizin adı mı yazıyor yoksa system mi yazıyor bir bakın. Sistemi yeniden başlatınca sorun devam ediyor mu? Sürekli mi oluyor bu sorun?

Ayrıntılar(Details) girin. Svchost'un karşısında sisteminizin adı mı yazıyor yoksa system mi yazıyor bir bakın. Sistemi yeniden başlatınca sorun devam ediyor mu? Sürekli mi oluyor bu sorun?

Sistem yaniden baslatiyorum yine ayni bu sorun surekli oluyor.

Untitled.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İmzamdan Kaspersky 2015'i indirin ve detaylı bir virüs taraması gerçekleştirin. Sorun yoksa komut istemini(Yönetici) açın ve şu komutu girin, ardından sonucu paylaşın:

Kod:
Sfc/Scannow

Dostum sen ne yapmaya çalışıyorsun gerçekten anlam veremiyorum. Kaspersky'nin kasmasına neden takıldın sen şimdi? Amacın sorunu çözmek mi yoksa Antivirüs aramak mı? Programla virüs taraması yaparsın kasmasına katlanırsın virüsleri sildikten sonra programı silersin. Bu kadar basit. Dediklerimi uygulayın. Bir de Sfc/scannow komutunu bile yapmamışsın. Sonra gelip çözüm istiyorsun. Ne yapmamızı bekliyorsun?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı